2022 рік
-
Technological bases of multistage convective drying in small-sized devices with utilization and heat recovery units (final)
(науковий керівник – N.O. Artyukhova) -
Методичний інструментарій узгодження соціо-еколого-економічних протиріч при мінімізації розривів енергоефективності (проміжний)
(науковий керівник – Антон БОЙКО) -
Конвергенція економічних та освітніх трансформацій у цифровому суспільстві: моделювання впливу на регіональну та національну безпеку. Моделювання патернів інституційного партнерства стейкхолдерів для синхронізації економічних та освітніх трансформацій (проміжний)
(науковий керівник – Т.А. Васильєва) -
Розробка нових методів поверхневого наноструктурування стальних поверхонь з прогнозованими параметрами якості, заснованих на методі електроіскрового легування. Теоретико-експериментальні дослідження наноструктурування поверхонь сталевих деталей методом електроіскрового легування (ЕІЛ) (проміжний)
(науковий керівник – О.П. Гапонова) -
За договором М/23-2022 від 23.05.2022 р. Розробка наноструктурованих оптичних сенсорних систем для виявлення K. pneumoniae (остаточний)
(науковий керівник – Вікторія ГОЛУБНИЧА) -
Механізми формування та моделювання структурного стану плівок тугоплавких сполук з прогнозованими механічними характеристиками. Відпрацювання умов синтезу наноструктурних покриттів із заданим структурним станом (проміжний)
(науковий керівник – О.А. Гончаров) -
Інформаційна технологія автономної навігації безпілотного літального апарату за наземними природними та інфраструктурними орієнтирами. Розроблення методу формування вхідного математичного опису БСН шляхом аналізу відеопотоку за опто-електронним каналом (проміжний)
(науковий керівник – А.C. Довбиш) -
Альтернативна методика антибіотикотерапії при травмах і ранах живота та гострому апендициті. Порівняння особливостей накопичення антибіотиків у черевній порожнині при різних способах їх введення (остаточний)
(науковий керівник – І.Д. Дужий) -
Цифровізація та транспарентність публічних, корпоративних та особистих фінансів: вплив на інноваційний розвиток та національну безпеку. Дослідження фундаментальних основ цифровізації та транспарентності фінансово-економічних відносин в контексті стимулювання інноваційного розвитку та забезпечення національної безпеки (проміжний)
(науковий керівник – Людмила ЗАХАРКІНА) -
За договором М/34-2022 від 23.05.2022 р. Удосконалення технологічної підготовки виробництва за рахунок автоматизації процесу проєктування верстатних пристроїв (остаточний)
(науковий керівник – Віталій ІВАНОВ) -
Сталий розвиток та ресурсна безпека: від проривних технологій до цифрової трансформації економіки України. Прикладні аспекти переходу до сестейнової моделі економіки в руслі Industries 3.0; 4.0; 5.0 (проміжний)
(науковий керівник – О.В. Кубатко) -
Data-Mining для протидії кібершахрайствам та легалізації кримінальних доходів в умовах цифровізації фінансового сектору економіки України. Моделювання комплексної оцінки ризику кібершахрайств та легалізації кримінальних доходів у фінансовому секторі України на основі методів data mining (проміжний)
(науковий керівник – Ольга КУЗЬМЕНКО) -
Виконання завдань Перспективного плану розвитку наукового напряму «Гуманітарні науки та мистецтво» Сумського державного університету (проміжний) Розроблення концепції соціальної стійкості людини в територіальній громаді
(науковий керівник – О.В. Купенко) -
Полікристалічні плівки CdZnTeSe та CdMnTeSe для створення активної зони детекторів рентгенівського та гамма-випромінювання нового покоління. Моделювання параметрів, створення приладових структур детекторів на основі CdZnTeSe та CdMnTeSe та дослідження їх робочих характеристик (остаточний)
(науковий керівник – Д.І. Курбатов) -
Реформування системи освіти впродовж життя в Україні для запобігання трудовій міграції: коопетиційна модель інституційного партнерства (остаточний) Том 1
(науковий керівник – С.В. Лєонов) -
Реформування системи освіти впродовж життя в Україні для запобігання трудовій еміграції: коопетиційна модель інституційного партнерства (остаточний) Том 2
(науковий керівник – С.В. Лєонов) -
Розробка методу інтраопераційної діагностики злоякісних пухлин за допомогою флюорофор-кон’югованих антитіл до молекул раково-ембріонального антигену. Дослідження стабільності флюорофор-кон’югованих антитіл та їх ефективності в ідентифікації неопластичних клітин (проміжний)
(науковий керівник – М.С. Линдін) -
Коопетиція «бізнес – освіта – наука»: інституційно-економічні моделі трансферу інновацій для національної безпеки та сталого розвитку. Дослідження фундаментальних засад коопетиційної взаємодії в сфері трансферу інновацій: методологія, світовий досвід, емпіричний аналіз (проміжний)
(науковий керівник – Т.М. Майборода) -
Фундаментальні основи фазового переходу до адитивної економіки: від проривних технологій до інституційної соціологізації рішень. Формування механізму забезпечення фазового переходу до адитивної економіки на основі від проривних технологій та інституційної соціологізації рішень (проміжний)
(науковий керівник – Л.Г. Мельник) -
Інформаційна технологія забезпечення резільєнтності систем штучногоінтелекту для захисту кібер-фізичних систем. Розроблення моделей і методів вимірювання та сертифікації резільєнтності систем штучного інтелекту для захисту кібер-фізичних систем (проміжний)
(науковий керівник – В.В. Москаленко) -
Стан мінералізованих тканин при застосуванні нових композитів з наночастинками Ag+ та Cu2+. Визначення біосумісності та антибактеріальних властивостей (проміжний)
(науковий керівник – Р.А. Москаленко) -
Взаємозв’язок між магніторезистивними і магнітними властивостями та електронною структурою багатокомпонентних плівкових сплавів. Встановлення взаємозв’язку між магніторезистивними, магнітними властивостями та електронною структурою багатокомпонентних плівкових сплавів (остаточний)
(науковий керівник – С.О. Непийко) -
Визначення остеокондуктивних та остеоіндуктивних властивостей полімернано-гідроксиапатитних біодеградуючих скафолдів. Створення біополімерних наногідроксиапатитних скалфордів (проміжний)
(науковий керівник – О.М. Олешко) -
Керування структурно-фазовим станом наночастинок і плівок нових оксидних матеріалів, нанесених хімічними методами, для потреб гнучкої електроніки і геліоенергетики. Механізми ядроутворення та росту наночастинок СuОx, Zn2SnO4, ZnO:Cu, ZnO:Al(In) (проміжний)
(науковий керівник – А.С. Опанасюк) -
Трансфер зелених інновацій в енергетиці України: мультиплікативна стохастична модель переходу до вуглецево-нейтральної економіки. Формування патернів трансферу енергетичних інновацій: методологія, світовий досвід, емпіричний аналіз (проміжний)
(науковий керівник – Т.В. Пімоненко) -
За договором М/33-2022 від 23.05.2022 р. Трансформація фінансових ринків: відповідальне інвестування та Цілі сталого розвитку як елемент покращення системи охорони здоров’я. Моделювання інвестиційного гепу для досягнення цілей сталого розвитку та розроблення засобів його подолання (остаточний)
(науковий керівник – О.Л. Пластун) -
Фрактальна модель трансформації фондового ринку України: соціально-відповідальне інвестування для досягнення цілей сталого розвитку. Обґрунтування ключових напрямів соціально-відповідального інвестування на фондовому ринку в Україні (проміжний)
(науковий керівник – О.Л. Пластун) -
За договором М/2 -2022 від 01.08.2022 р. Біоенергетичні інновації в рециклінгу відходів та раціональному використанні природних ресурсів (остаточний)
(науковий керівник – Л.Д. Пляцук) -
Встановлення механізмів взаємодії MXene з біологічними системами. Залежність біосумісності від структурних та хімічних властивостей MXene (проміжний)
(науковий керівник – М.В. Погорєлов) -
За договором М/38 -2022 від 24.05.2022 р. Багатошарові нітридні покриття (TiNbMoTaW)N/WS2 на основі високоентропійного сплаву (остаточний)
(науковий керівник – О.Д. Погребняк) -
За договором М/31-2022 від 23.05.2022 р. Вплив стехіометрії та напруги зміщення на мікроструктуру та трибомеханічні властивості наношарових покриттів WN/TiSiN з різною товщиною бішару (проміжний)
(науковий керівник – О.Д. Погребняк) -
Багатокомпонентні плівкові матеріали: кореляція між електрофізичними і магніторезистивними властивостями та концентрацією елементів. Електрофізичні і магніторезистивні властивості середньоентропійних (4-компонентних) сплавів (проміжний)
(науковий керівник – С.І. Проценко) -
Мультишарові захисні покриття з покращеними фізико-механічними властивостями на основі нітридів високоентропійних сплавів. Виявлення загальних закономірностей формування структурно-фазового стану, хімічного складу та властивостей багатошарових захисних покриттів (остаточний)
(науковий керівник – В.М. Рогоз) -
Когнітивна модель комерціалізації інновацій в умовах Індустрії 4.0: захист інтелектуального капіталу, маркетинг та комунікації. Формування параметрів системи комерціалізації інновацій в умовах світової відкритості ринків (проміжний)
(науковий керівник – Л.Ю. Сагер) -
Детінізація та регуляторна ефективність екологічного оподаткування: оптимізаційне моделювання для забезпечення національної безпеки та раціонального природокористування. Обґрунтування каналів впливу екологічного оподаткування на забезпечення національної безпеки, раціонального природокористування, детінізації економіки (проміжний)
(науковий керівник – Ярина САМУСЕВИЧ) -
Створення нових гранульованих матеріалів для ядерного палива та каталізаторів в активному гідродинамічному середовищі. Узагальнення і оцінювання результатів науково-дослідних робіт (остаточний)
(науковий керівник – В.І. Склабінський) -
Фізико-хімічні аспекти формування композитного наноструктурованого біорозкладного матеріалу для лікування ушкоджених периферичних нервів. Синтез та вивчення основ формування наноструктурованих нервових провідників на основі біоматеріалів, модифікованих наночастинками неорганічного походження (проміжний)
(науковий керівник – Л.Ф. Суходуб) -
Формування інструментарію детінізації економіки України на основі каузального моделювання траєкторій взаємодії фінансових посередників. Удосконалення інструментарію запобігання участі фінансових посередників у тіньових схемах (остаточний)
(науковий керівник – І.В. Тютюник) -
Інноваційні трансформації в енергетиці для сталого розвитку та національної безпеки: smart-технології та екологічна відповідальність. Дослідження фундаментальних засад розбудови енергетичного сектору на принципах сталого та екологічно відповідального розвитку (проміжний)
(науковий керівник – О.Ю. Чигрин) -
ЗПроцес формування нових екологічно безпечних добрив пролонгованої дії на основі сировини фосфоритових родовищ. Відпрацювання технології капсулювання фосфато-вмісним покриттям азотних мінеральних добрив в грануляторі з одержанням складних добрив (остаточний)
(науковий керівник – Г.О. Яновська) -
Національна безпека через конвергенцію систем фінансового моніторингу та кібербезпеки: інтелектуальне моделювання механізмів регулювання фінансового ринку. Модернізація інструментарію протидії легалізації кримінальних доходів та кібершахрайствам (проміжний)
(науковий керівник – Г.М. Яровенко)
2021 рік
-
Small-scale energy-saving modules with the use of multifunctional devices with intensive hydrodynamics for the production, modification and encapsulation of granules
(науковий керівник – А.Є. Артюхов) -
Experimental studies of the hydrodynamics of flow motion and heat and mass transfer processes in drying units using gravity shelf dryers (intermediate)
(науковий керівник – А.Є. Артюхов) -
Обґрунтування теоретико-методологічних засад дослідження та розробка методичного інструментарію оцінювання поведінкових атракторів, що визначають макроекономічну стабільність країни (проміжний)
(науковий керівник – А.В. Буряк) -
Методичний інструментарій узгодження соціо-еколого-економічних протиріч при мінімізації розривів енергоефективності (проміжний)
(науковий керівник – Ю. В. Білан) -
Цифровізація освіти та цифрова інклюзія населення в системі формування міжсекторних економічних диспропорцій в контексті впливу на економічну, соціальну та інформаційну безпеку держави та регіонів (проміжний)
(науковий керівник – Т. А. Васильєва) -
Економіко-математичне моделювання та прогнозування, розроблення методологічних та методичних засад створення дорожньої карти реформування системи охорони здоров’я в Україні з урахуванням поведінкових, соціальних, економічних та правових детермінант (проміжний)
(науковий керівник – Т. А. Васильєва) -
Формування оптичної біосенсорної платформи на основі нанокомпозитів ZNO (остаточний)
(науковий керівник – Вікторія Голубнича) -
Спрямований транспорт та дисипацiя енергiї в системах феромагнiтних наночастинок I магнiтних скiрмiонiв (остаточний)
(науковий керівник – С. I. Денисов) -
Бортова система безпілотного літального апарату для автономного розпізнавання наземних малогабаритних об’єктів (остаточний)
(науковий керівник – А.C. Довбиш) -
Розробка методики лімфотропного введення антибактеріальних препаратів при закритих травмах живота і гнійних, відносно обмежених захворюваннях черевної порожнини (гострий апендицит, апендикулярний інфільтрат, гострий панкреатит) (проміжний)
(науковий керівник – І.Д. Дужий) -
Числовий аналіз несучої здатності та ротородинамічних характеристик комбінованих гідростатодинамічних та гідродинамічних опор з коченням для турбонасосних агрегатів рідинних ракетних двигунів (проміжний)
(науковий керівник – А.В. Загорулько) -
Основи прийняття рішень при управлінні процесами життєвого циклу складних виробів та об’єктів військової техніки (остаточний)
(науковий керівник – В. О. Залога) -
Розробка передумов генерації упорядкованих та рандомноорієнтованих 2d-матриць із електропровідного/природного полімерного розчину (поліпірол, поліанілін/хітозан, колаген) у комбінації з фібриновим біогелем (проміжний)
(науковий керівник – С.Д. Кириленко) -
Моделювання сценаріїв розбудови розумних та екологічно безпечних енергетичних мереж (остаточний)
(науковий керівник – С.І. Колосок) -
Встановлення характеристик функціонування літій іонних акумуляторів з електродами на основі отриманих пористих систем С, ZnO, C/ZnO і ZnO/NiO (остаточний)
(науковий керівник – Г.С. Корнющенко) -
Формування науково-методичних підходів та розробка концепції обґрунтування забезпечення сестейнового розвитку та ресурсної безпеки (проміжний)
(науковий керівник – О.В. Кубатко) -
Формалізація та оцінка якісних і кількісних параметрів визначення передумов та детермінантів здійснення злочинної діяльності у фінансовому секторі економіки україни (проміжний)
(науковий керівник – О.В. Кузьменко) -
Отримання, дослідження властивостей і післяростова обробка шарів CdZnTeSe та CdMnTeSe (проміжний)
(науковий керівник – Д.І. Курбатов) -
Імуногістохімічне дослідження тканин. Створення флюорофор-кон’югованих анти-ceacam антитіл (проміжний)
(науковий керівник – М.С. Линдін) -
Формалізація параметрів моделі гальмування відтоку кваліфікованих кадрів та витоку компетенцій в контексті реформування системи освіти впродовж усього життя (проміжний)
(науковий керівник – С.В. Лєонов) -
Формування ретроспективних портретів розвитку зеленого інвестування в україні, індексу соціальної відповідальності бізнесу та формування зеленого бренду країни (проміжний)
(науковий керівник – І.О. Макаренко) -
Розробка концепціїфазового переходу до адитивної економіки (проміжний)
(науковий керівник – Л.Г. Мельник) -
Синтез та оцінка композитного матеріалу з наночастинками (проміжний)
(науковий керівник – Р.А. Москаленко) -
Дослідження магніторезистивних і магнітних властивостей багатокомпонентних сплавів (проміжний)
(науковий керівник – С.О. Непийко) -
Оцінка токсичності та біосумісності модифікованихсплавів (остаточний)
(науковий керівник – О.М. Олешко) -
Синтез та оптимізація властивостей сонячних елементів на основі гетеропереходу n-ZnO/p-Cu2ZnSn(S,Se)4, отриманих методом друку з використанням наночорнил (остаточний)
(науковий керівник – А.С. Опанасюк) -
Концептуалізація сегменту соціально-відповідального інвестування як основи трансформації фондового ринку за фрактальною моделлю (проміжний)
(науковий керівник – О.Л. Пластун) -
Трансформація фінансових ринків: відповідальне інвестування та цілі сталого розвитку як елемент покращення системи охорони здоров’я (остаточний)
(науковий керівник – О.Л. Пластун) -
Біологічна ефективність застосування плазмової електрооксидаціі та золь-гель депозиції для створення функціональної поверхні імплантів (остаточний)
(науковий керівник – М.В. Погорєлов) -
Встановлення закономірностей взаємозв’язку між структурним станом, механічними можливостями і режимами іонно-плазмової обробки нанокомпозитних карбонітридних покриттів та розробка технологічних основ і обладнання для іонно-плазмового азотування матеріалів
(науковий керівник – О.Д. Погребняк) -
Біологічна ефективність застосування плазмової електрооксидаціі та золь-гель депозиції для створення функціональної поверхні імплантів (остаточний)
(науковий керівник – О.Д. Погребняк) -
Магніторезистивні та магнітооптичні властивості композитних матеріалів з впровадженими наночастинками (остаточний)
(науковий керівник – С.І. Проценко) -
Розроблення методичних засад для спільної дослідницької діяльності та вивчення складу фосфогіпсу різного генезису, його мікробіологічне дослідження як ресурсу поживних речовин для угрупувань мікроорганізмів у процесі анаеробного збродження органічних відходів (остаточний)
(науковий керівник – Леонід Пляцук) -
Вивчення передумов вдосконалення методики взаємодії правоохоронних органів у сфері протидії та боротьби із легалізацією злочинних доходів (проміжний)
(науковий керівник – О.М. Рєзнік) -
Одержання багатошарових нітридних покриттів на основі нітридів високоентропійних сплавів при різних умовах осадження (проміжний)
(науковий керівник – В.М. Рогоз) -
Номінативна та ідентифікаційна функції мови як механізм розвитку людини й нації в аспекті протидії маніпулятивним впливам (проміжний)
(науковий керівник – В.О. Садівничий) -
Функціональна оптимізація траєкторії реформування системи екологічного оподаткування в Україні (остаточний)
(науковий керівник – Я.В. Самусевич) -
Експериментальні дослідження активних гідродинамічних режимів та процесів, що супроводжують гранулоутворення за золь-гельною технологією (проміжний)
(науковий керівник – В.І. Склабінський) -
Експериментальні дослідження активних гідродинамічних режимів та процесів, що супроводжують гранулоутворення за золь-гельною технологією (проміжний)
(науковий керівник – І. В. Тютюник) -
Каузальне моделювання колаборації стейкхолдерів при чистому виробництві: узгодження соціоеколого-економічних протиріч (остаточний)
(науковий керівник – О.Ю. Чигрин) -
Аналітичні дослідження, формалізація та розробка прикладних основ побудови структурних, інформаційних та математичних моделей діяльності щодо прийняття рішень при управлінні енергетичною інфраструктурою (проміжний)
(науковий керівник – В.В. Шендрик) -
Моделювання трансферу еко-інновацій в системі «Підприємство-регіон-держава»: вплив на економічне зростання та безпеку України (остаточний)
(науковий керівник – О.В. Шкарупа) -
Визначення кількісного складу фосфатовмісного покриття і пластифікатору. Розробка основ технології капсулювання азотних мінеральних добрив на грануляторах окатування з одержанням складних добрив, проведення випробувань (проміжний)
(науковий керівник – Г.О. Яновська) -
Обґрунтування концепції конвергенції системи фінансового моніторингу та кібершахрайств (проміжний)
(науковий керівник – Г.М. Яровенко)
Документи для УкрІНТЕІ:
Анотований звіт квартальний (форма)
Анотований звіт заключний, звіт за етап (при надходженні наказу про звіт МОНУ)
- звіт за етап виконання наукової роботи (науково-технічної розробки)
- звіт за завершеним прикладним дослідженням або завершеною прикладною розробкою
- звіт за завершеним фундаментальним науковим дослідженням
Форма звіту керівника роботи за етап (для молодих вчених)
Акт приймання-здачі робіт (форма)
Табель обліку робочого часу (форма)