Складна суспільно-політична ситуація у країні, спричинена агресією РФ, значно похитнула душевний спокій її громадян. Практичні психологи Психологічної служби СумДУ надають допомогу всім, хто її потребує (зокрема, постраждалим, учасникам бойових дій та їх рідним, переміщеним людям з інших регіонів).

Надання допомоги відбувається у формі індивідуальних чи групових консультацій на безоплатній основі. Робота проводиться з дотриманням конфіденційності та анонімності. Послуги надають практичні психологи, які мають відповідну освіту, кваліфікаційний рівень та досвід роботи у сфері практичної психології.

До психолога варто звернутися у випадку, коли…

  • Ви повністю поглинуті певними думками та не можете від них відсторонитися;
  • Вам властиві неприємні сни, спалахи неприємних спогадів;
  • Ви відчуваєте себе засмученим, наляканим, розгубленим, роздратованим, самотнім;
  • Вам важко сконцентруватися на чомусь та приймати рішення;
  • Ви перебуваєте у стані безнадії, безвиході, гніву чи провини;
  • Ви маєте відчуття, що життя йде шкереберть: наростають подружні проблеми, сімейні конфлікти, втрата дружби, проблеми на роботі або в навчальному закладі, тощо;
  • і, нарешті, Ви просто хочете, щоб Вам хтось допоміг.

Звертатися:

м. Суми, вул. Р.-Корсакова, 2, Навчально-науковий корпус, кімната Н-301 б.

Для отримання консультації необхідно заздалегідь домовитись з психологом за телефоном +38(0542) 687-906, моб. +38(050) 543-78-90 або через електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.


Корисну інформацію про те, як поводитись в екстремальних ситуаціях, як зарадити собі та надати допомогу іншому при гострому стресовому стані, як правильно надати першу психологічну допомогу (це може зробити кожен, незалежно від освіти), як допомогти переміщеним особам, також контакти соціальних та психологічних служб України, що надають допомогу у надзвичайних ситуаціях можна знайти у файлах:

Центральний корпус, каб. Ц-339
тел.: +38(0542) 687-774
тел.: +38(050) 052-70-10
е-mail: secretary@pk.sumdu.edu.ua