Газета Сумського державного університету «Резонанс» видається з 29 жовтня 1991 року (свідоцтва про державну реєстрацію № 020). Її редакція дотримується об’єктивного, позапартійного ставлення до тих фактів, подій та суспільних процесів, про які інформує. Головним завданням газети є висвітлювання різних аспектів внутрішньоуніверситетського життя (навчальний процес, наукова робота, студентське самоврядування та дозвілля, матеріали виховного та просвітницького характеру тощо), а також взаємодії  університету з різними суб’єктами вітчизняного соціуму та іноземними партнерами.

За час існування «Резонансу» світ побачило майже 350 її номерів. Навіть у скрутні з економічної точки зору часи (1994–1997 рр.) університет не припиняв випуск газети, розуміючи роль і значення друкованого засобу масової інформації в розвитку навчального закладу.

Після відкриття в СумДУ спеціальності «Журналістика» газета стала базовим виданням при підготовці майбутніх фахівців у галузі мас-медіа. Десятки випускників кафедри журналістики та філології, які працюють тепер у різних засобах масової інформації Сумщини та інших регіонів України, дебютували з першими своїми публікаціями саме на шпальтах «Резонансу».

Розповсюджується газета не лише в базовому закладі, а й позабазових структурах СумДУ: Конотопському та Шосткинському інститутах, Медичному інституті, машинобудівному коледжі, інших. Крім того, з окремими номерами  газети знайомляться учасники обласного та всеукраїнського турнірів юних журналістів, інших шкільних турнірів та олімпіад. Високий професійний рівень «Резонансу» неодноразово відзначався на різних всеукраїнських виставках та конкурсах.

Архів номерів