Газета Сумського державного університету «Резонанс» видається з 29 жовтня 1991 року (свідоцтва про державну реєстрацію № 020). Її редакція дотримується об’єктивного, позапартійного ставлення до тих фактів, подій та суспільних процесів, про які інформує. Головним завданням газети є висвітлювання різних аспектів внутрішньоуніверситетського життя (навчальний процес, наукова робота, студентське самоврядування та дозвілля, матеріали виховного та просвітницького характеру тощо), а також взаємодії  університету з різними суб’єктами вітчизняного соціуму та іноземними партнерами.

За час існування «Резонансу» світ побачило майже 350 її номерів. Навіть у скрутні з економічної точки зору часи (1994–1997 рр.) університет не припиняв випуск газети, розуміючи роль і значення друкованого засобу масової інформації в розвитку навчального закладу.

Після відкриття в СумДУ спеціальності «Журналістика» газета стала базовим виданням при підготовці майбутніх фахівців у галузі мас-медіа. Десятки випускників кафедри журналістики та філології, які працюють тепер у різних засобах масової інформації Сумщини та інших регіонів України, дебютували з першими своїми публікаціями саме на шпальтах «Резонансу».

Розповсюджується газета не лише в базовому закладі, а й позабазових структурах СумДУ: Конотопському та Шосткинському інститутах, Медичному інституті, машинобудівному коледжі, інших. Крім того, з окремими номерами  газети знайомляться учасники обласного та всеукраїнського турнірів юних журналістів, інших шкільних турнірів та олімпіад. Високий професійний рівень «Резонансу» неодноразово відзначався на різних всеукраїнських виставках та конкурсах.

 

Архів номерівЦентральний корпус, каб. Ц-339
тел.: +38(0542) 687-774
тел.: +38(050) 052-70-10
е-mail: secretary@pk.sumdu.edu.ua