Наш фронт - якісна освіта!
Науковець СумДУ став лауреатом премії для молодих вчених Дунайського регіону
Доцент кафедри електроенергетики факультету електроніки та інформаційних технологій Сумського державного університету Ілля ДЯГОВЧЕНКО став лауреатом премії Danubius Young Scientist Award 2022 від Austrian Federal Ministry for Education, Science and Research (BMBFW) та Institute for Danube Region and Central Europe (IDM).
Юрій Гогоці – єдиний український науковець, визнаний як «Високоцитований дослідник» одночасно у двох категоріях рейтингу Clarivate
Професор (за сумісництвом) кафедри наноелектроніки та модифікації поверхні Сумського державного університету Юрій ГОГОЦІ отримав визнання як «Високоцитований дослідник» в авторитетному реєстрі Clarivate в 2022 році одразу в двох категоріях: хімія та у матеріалознавство.
У СумДУ вітали студентів та відзначили найактивніших
18 листопада на базі Конгрес-центру СумДУ відбулися урочистості, присвячені Міжнародному дню студентів.
Цьогорічні успіхи СумДУ у міжнародних рейтингах обговорено з журналістами провідних регіональних ЗМІ
9 листопада ректор Сумського державного університету Василь КАРПУША та голова вченої ради Анатолій ВАСИЛЬЄВ провели пресконференцію «СумДУ – на передовій освітнього фронту: у топ-500 кращих університетів світу та лідер серед закладів вищої освіти України».
СумДУ значно покращив свої позиції в міжнародному рейтингу Times Higher Education World University Rankings за галузями знань
25 жовтня одна з найбільш авторитетних рейтингових агенцій в сфері вищої освіти Times Higher Education оприлюднила рейтинг найбільш успішних університетів світу за галузями знань.
СумДУ успішно пройшов престижний міжнародний аудит QS Stars
17 жовтня підбито підсумки незалежного зовнішнього аудиту Сумського державного університету, проведеного міжнародною рейтинговою агенцією Quacquarelli Symonds (QS, Лондон, Великобританія).
СумДУ – лідер серед українських ЗВО в оновленому світовому рейтингу Times Higher Education
Сумський державний університет посідає перше місце серед університетів України та вперше увійшов до 401-500 кращих університетів світу згідно з оновленим рейтингом World University Rankings від авторитетного міжнародного агентства у галузі вищої освіти – Times Higher Education (THE).
Сумський державний університет,
вул. Римського-Корсакова,2,
м. Суми, Україна, 40007
 
Доступ до публічної інформації
Центральний корпус, каб. Ц-339
тел.: +38(0542) 687-774
тел.: +38(050) 052-70-10
е-mail: [email protected]