Наш фронт - якісна освіта!
Світла пам'ять Миколі Миколайовичу Антикову
Сумський державний університет із глибоким смутком повідомляє, що пішов із життя наш колега, директор Машинобудівного фахового коледжу Микола Миколайович АНТИКОВ.
Вітання ректора СумДУ Василя КАРПУШІ з Днем працівників освіти
Шановні колеги! Щиро вітаю вас із професійним святом і 74-ю річницею створення нашого освітнього закладу!
У Польщі відбулась Міжнародна конференція «Наноматеріали: застосування та властивості», організована СумДУ
12-та Міжнародна конференція «Наноматеріали: застосування та властивості» (2022 IEEE 12th International Conference «Nanomaterials: Applications & Properties»), пройшла у м. Краків (Польща) з 11 по 16 вересня.
Вступники 2022 року пройшли урочисту посвяту в студенти СумДУ
14 вересня у Сумському державному університеті відбувся онлайн-захід, що символізує нову сторінку життя сотень юнаків та юначок – посвята у студенти. Для цьогорічних першокурсників доля приготувала нелегке випробування – бути студентом у воєнний час. Але кожен тримає свій фронт у боротьбі за Вільну, Сильну та Незалежну Україну!
Василь Карпуша: «Абітурієнт вірить у Сумський державний університет!»
Ректор СумДУ Василь КАРПУША в інтерв’ю журналістам телеканалу 1+1 розповів про результати вступної кампанії та початок нового навчального року в прямому ефірі телемарафону «Єдині новини».
СумДУ – на другій позиції серед університетів України в останній версії рейтингу Webometrics
Згідно з оновленими даними Ranking Web of Universities (Webometrics) Сумський державний університет значно покращив свої позиції у світовому рейтингу, вперше за свою історію потрапивши до топ-1500 з понад 31 тисячі університетів світу. При цьому СумДУ, в порівнянні з минулою версією рейтингу, перемістився з третьої на другу позицію серед ЗВО України, поступившись лише КНУ імені Тараса Шевченка.
Сумський державний університет,
вул. Римського-Корсакова,2,
м. Суми, Україна, 40007
 
Доступ до публічної інформації
Центральний корпус, каб. Ц-339
тел.: +38(0542) 687-774
тел.: +38(050) 052-70-10
е-mail: [email protected]