Наукове товариство студентів (слухачів), аспірантів, докторантів і молодих вчених (НТСА) оголошує про початок конкурсу на отримання грантів НТСА

Метою конкурсного відбору проєктів є стимулювання і підтримка наукових досліджень та/або прикладних розробок студентів та аспірантів.

Конкурс оголошується за будь-якими напрямами досліджень і розробок.

Авторами проєктів можуть бути лише студенти та аспіранти. До участі в конкурсному відборі допускаються як індивідуальні, так і колективні проєкти. Кожен колективний проєкт повинен мати наукового керівника, яким може бути студент, аспірант (куратор з числа аспірантів науково-педагогічних (наукових) працівників або докторантів). Один член НТСА може одночасно бути автором, співавтором або науковим керівником не більше одного проєкту.

Основні вимоги до авторів індивідуального та колективного проєкту та наукового керівника бути виключно студента та аспірантами, які є членами НТСА та термін навчання яких перебільшує термін виконання проєкту.

У рамках гранту НТСА передбачене фінансування на придбання обладнання, матеріалів, програмного забезпечення тощо, необхідних для виконання гранту НТСА; придбання наукової літератури або доступу до спеціалізованих баз даних; відрядження й організаційні внески для участі у міжнародних та всеукраїнських наукових конференціях, конкурсах, симпозіумах, та виставках тощо; матеріальне заохочення виконавців грантових проєктів тощо.

Кожен поданий на конкурс проект не повинен перевищувати 15 тисяч гривень.

Проєкти-переможці конкурсного відбору визначаються окремо за двома номінаціями, які визначаються складом авторських колективів, що включають:

  • виключно студентів;
  • студентів і аспірантів.

Критерії оцінки проєктів: 

  • актуальність проєкту
  • наукова новизна очікуваних результатів
  • практична значущість очікуваних результатів
  • рівень наукового доробку виконавців проєкту

Конкурсна комісія за результатами попередньої фахової експертизи приймає рішення на своєму засіданні, яке вважається правомочним коли у ньому взяло участь не менше як дві третини складу комісії. Рішення вважається позитивним, якщо за нього проголосувало більше половини присутніх на засіданні членів конкурсної комісії. Форму запиту для участі в конкурсному відборі, проєкт кошторису гранту, а також деталі щодо оцінки й відбору проєктів можна знайти у «Положенні про гранти НТСА Сумського державного університету для його членів» в реєстрі нормативної бази та/або за посиланням https://goo.gl/NmiJTp

Заявки на конкурс приймаються з 12.11.2018 р.до 12.12.2018 р. (включно). 

Кожна заявка має бути надіслана на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. (із поміткою «Заявка на конкурс грантів»). 

Оригінал заявки в паперовому вигляді має бути зареєстрований у вченого секретаря НТСА (кім. БІЦ-402). 

Наукове товариство студентів (слухачів), аспірантів, докторантів та молодих вчених: 

В.о.голови – С.М. Солодовніков, кім. БІЦ-402, роб.т. 687-882, моб.т. +38(095) 167-44-51

Вчений секретар – В.І. Перерва, кім. БІЦ-402, роб.т. 687-882

Електронна скринька: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Центральний корпус, каб. Ц-339
тел.: +38(0542) 687-774
тел.: +38(050) 052-70-10
е-mail: secretary@pk.sumdu.edu.ua