КАРПУША ВАСИЛЬ ДАНИЛОВИЧ – ректор

Доцент, кандидат фiзико-математичних наук

Нагороджений медаллю Національної Академії педагогічних наук України "Ушинський К.Д."

тел: +38 0542 640499
е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

ЛЄОНОВ СЕРГІЙ ВЯЧЕСЛАВОВИЧ – перший проректор

Професор, доктор економічних наук

тел: +38 0542 640499

ВАСИЛЬЄВ АНАТОЛIЙ ВАСИЛЬОВИЧ – радник ректора, почесний ректор, голова вченої ради

Професор, кандидат технiчних наук

Заслужений працівник освіти. Лауреат Державної премії України в галузі освіти. Нагороджений Почесною грамотою Верховної Ради України, медаллю "За доблесну працю", медаллю Національної Академії педагогічних наук України "Ушинський К.Д.", медаллю Національної Академії педагогічних наук України "Григорій Сковорода", орденом «За заслуги» ІІІ ступеня. Присвоєно звання «Почесний громадянин міста Суми».

тел: +38 0542 687755

ШКОЛЬНИК ІННА ОЛЕКСАНДРІВНА – проректорка з науково-педагогічної роботи

Професорка, докторка економічних наук

тел: +38 0542 687410

ЧOРНОУС АНАТОЛІЙ МИКОЛАЙОВИЧ – проректор з наукової роботи

Професор, доктор фізико-математичних наук

тел: +38 0542 334108
факс: +38 0542 334049

КОРОЛЬ ОЛЕНА ВІКТОРІВНА – проректорка з науково-педагогiчної роботи та організації позанавчальної діяльності

Доцентка, кандидатка педагогічних наук

Нагороджена орденом "За заслуги ІІІ ст.", знаком ЦК Профспілки "Заслужений працівник профспілки працівників освіти і науки України" зі ступенем "Срібна відзнака"

тел: +38 0542 641287

БРІЖАТИЙ ОЛЕКСАНДР ВОЛОДИМИРОВИЧ – проректор з науково-педагогiчної роботи

Доцент, кандидат педагогічних наук

Нагороджений нагрудним знаком МОН України "Відмінник освіти України", нагрудним знаком "За наукові досягнення"

тел: +38 0542 687866

КАСЬЯНЕНКО ВОЛОДИМИР ОЛЕКСIЙОВИЧ – проректор з науково-педагогiчної роботи та фiнансово-економiчної дiяльності

Доцент, доктор економiчних наук

тел: +38 0542 687826

БОЙКО БОГДАН ПАВЛОВИЧ – проректор з інфраструктурного розвитку та ресурсного забезпечення

тел: +38 0542 687789

СВІТАЙЛО НІНА ДМИТРІВНА – керівниця Координаційного центру гуманітарної політики

Доцентка, кандидатка філософських наук

Нагороджена нагрудним знаком МОН України "Відмінник освіти України", медаллю Національної Академії педагогічних наук України "Ушинський К.Д."

тел: +38 0542 641213

БАРИКІНА НІНА ІВАНІВНА – головна бухгалтерка