Відгуки про нас

СумДУ – один із найрейтинговіших вишів України за продуктивністю наукових досліджень.

Юрій Гогоці,
доктор технічних наук, професор, директор Інституту наноматеріалів Університету Дрекселя, 2022

Ви будете здивовані, але Сумський державний університет ще в 2018-му році (можливо і раніше, я її побачив наживо у 18-му) використовував шикарну систему дистанційного навчання. Цілі групи іноземних студентів навчали, використовуючи професійно підготовлені студії для трансляції онлайн – по суті лабораторії. І ти бачиш кожного студента, кожен студент бачить тебе. Дуже близько до очного навчання.

Сергій Бабак,
голова Комітету Верховної Ради України з питань освіти, науки та інновацій, 2022

За сукупністю показників Сумському державному університетові сьогодні дуже мало рівних в Україні. Науковці, педагоги, керівництво університету створили конкурентоздатний ЗВО, куди їдуть навчатися не тільки з усієї України, але й з-за кордону.

Олександр Сидоренко,
директор Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти, 2022

Напрацювання Сумського державного університету у галузі IT та кібербезпеки є дуже перспективними для реалізації спільних проєктів.

Каймо Кууск,
Надзвичайним та Повноважним Послом Естонської Республіки в Україні, 2022

Спортивна інфраструктура СумДУ просто вражає. І те, що вона постійно розбудовується й покращується – це великий внесок у розвиток фізичної культури і спорту нашої держави. Впевнений, що в майбутньому університет підготує ще багато чемпіонів.

Євген Баженков,
директор Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти», Президент Федерації регбі України, 2022

Секрет успішності науково-технічної діяльності університету в тому, що вчені СумДУ виконують складні та високотехнологічні дослідження і розробки. Бренд СумДУ – відомий. Я під великим впливом від роботи університету.

Геннадій Чижиков,
президент Торгово-промислової палати України, 2022

Я вітаю Сумський державний університет з досягненнями, з підвищенням в міжнародних рейтингах. Про CумДУ за кордоном багато хто чув, це університет – відомий у світі.

Юрій Гогоці,
професор Університету Дрекселя (Пенсильванія, США), засновник і директор Інституту наноматеріалів, 2021

Упродовж останнього десятиліття можна говорити про своєрідний «феномен СумДУ». Провінційний університет, навіть без статусу національного, стрімко увірвався в число наукових лідерів і впевнено зміцнює свої позиції. У цьому велика особиста заслуга проректора з наукової роботи СумДУ, професора Анатолія Чорноуса. Важливо й те, що його ініціативи знаходили і знаходять підтримку попереднього й теперішнього ректорів університету. Тому для мене особисто не стало несподіванкою, що університет обігнав за показниками державної атестації закладів вищої освіти в частині провадження ними наукової (науково-технічної) діяльності визнані «гранди».

Максим Стріха,
доктор фізико-математичних наук, професор, заступник Міністра освіти і науки України в 2008-10 рр. і в 2014-19 рр., 2021

П’ять років навчання в Сумському державному університеті вважаю одними з найкращих у своєму житті. Факультет ІФСК дав мені велику базу знань та навичок для подальшої професійної реалізації. Уже перше місце роботи, куди я прийшла одразу після завершення навчання, показало, що знання, здобуті в університеті, дійсно потрібні. Звісно, за час роботи я навчилася багато чого нового, але саме основа, закладена в СумДУ, сприяла подальшому професійному розвиткові.

Світлана Халимоненко,
офіцер служби зв’язків із громадськістю оперативного командування «Північ» Сухопутних військ Збройних сил України, випускниця СумДУ, 2020

Центральний корпус, каб. Ц-339
тел.: +38(0542) 687-774