Відгуки про нас

Сумський державний університет – один із лідерів виконання проектів Темпус, а тепер і проектів Еразмус+. Ми бачимо, що тут працює дуже потужна команда реформаторів, і часто наводимо СумДУ як приклад успішної розбудови системи міжнародної співпраці, реформи системи вищої освіти. Найбільші зміни щодо забезпечення якості вищої освіти відбулися саме в СумДУ, оскільки університет розпочав всі ці процеси раніше решти вишів, вивчаючи міжнародний досвід і запроваджуючи певні заходи з покращення системи вищої освіти.

Жанна Таланова,
координатор «Національного Еразмус+ офісу» в Україні, 2018

Сумський державний університет сьогодні є одним із кращих в сенсі організації систем внутрішнього забезпечення якості. Приємно, що цей заклад належить до числа таких, де створені механізми, що дозволяє послідовно досягати поліпшення різних компонентів забезпечення якості.

Тарас Фініков,
президент Міжнародного фонду
досліджень освітньої політики, 2018

Щира вдячність ректору та колективу СумДУ за допомогу в підготовці учнів до проведення зовнішнього незалежного оцінювання. У минулому році значною мірою завдяки зусиллям науковців, викладачів колективу СумДУ Сумська область вперше за всю свою історію за показником середнього бала стала четвертою в Україні. Це фантастичний результат! Ми звернулися до СумДУ в першу чергу тому, що цей заклад вищої освіти в нашому регіоні – установа, яка має найбільш динамічний розвиток протягом останнього десятиріччя. Такого успіху й досвіду в організації вищої освіти в Україні, організації ефективності підготовки людини до життя, оволодіння тими професіями, які дає сьогодні СумДУ – таких прикладів не так легко й знайти в нашому регіоні.

Олександр Сидоренко,
директор Харківського регіонального
центру оцінювання якості освіти, 2018

Я висловлюю вам щиру вдячність за ті умови, які ви надаєте для навчання й проживання іноземних студентів. Вони дійсно знаходяться у безпеці, і ми сьогодні побачили це на власні очі.

Екрем Калан,
Радник з питань освіти
Посольства Республіки Туреччина в Україні, 2018

Надзвичайно приємні враження залишились після відвідин Сумського державного університету та особливо медичного інституту СумДУ. Це дійсно найвищого рівня вищий навчальний заклад, і динаміка позитивних змін, які тут відбуваються, вражає. СумДУ — ви супер!

Олена Шаповалова,
директор Державного підприємства
«Український державний центр міжнародної освіти», 2018

За останні роки Сумський державний університет пройшов спочатку в лідерську групу – в першу десятку серед 160 університетів. Але справжній прорив відбувся 2017 року: два останні конкурси, які відбулися в МОН, завершилися для науковців СумДУ перемогою: це перше місце у конкурсі проектів конкурс молодих вчених та першість за підсумками конкурсу студентських наукових робіт.

Михайло Ільченко - Голова Президії ради проректорів
з наукової роботи та директорів наукових установ МОН України,
проректор з наукової роботи Національного технічного університету України
«Київський політехнічний інститут ім. І. Сікорського», 2017

Сумський державний університет - один із найбільш динамічних, який не лише розвиває фундаментальні дослідження , а й є одним із піонерів по залученню коштів для наукових досліджень. На сьогодні ми маємо певні пріоритети у сфері науково-технічних розробок і приємно відзначити, що фактично за більшістю цих пріоритетів в СумДУ здійснюються розробки дуже якісного рівня.

Максим Стріха,
заступник Міністра освіти і науки України, 2017

Дякую за можливість побувати в Сумському державному університеті. Це мій перший візит до України, і завдяки ректору і співробітникам СумДУ я відчув справжню українську гостинність. Із задоволенням співпрацюватиму із СумДУ з метою побудови нових програм і системи забезпечення якості за європейськими стандартами. Ми вже на шляху до успіху. І я сподіваюся, попереду ще багато можливостей для розвитку співпраці і візитів до СумДУ!

Пол Хайленд,
керівник відділу європейського розвитку
та післядипломного навчання Університету Бат Спа
(Великобританія), 2017

Слова великої подяки для Сумського державного університету за гостинність та за все, що робите заради зміцнення польсько-українських контактів та дружби.

Яцек Ключковський,
Інститут Східноєвропейських досліджень, Варшава,