Оновлений веб-сайт СумДУ працює у бета-режимі, стара версія: https://old.sumdu.edu.ua. Питання та пропозиції приймаються за адресою: info@linet.sumdu.edu.ua

Відгуки про нас

Сумський державний університет – один із лідерів виконання проектів Темпус, а тепер і проектів Еразмус+. Ми бачимо, що тут працює дуже потужна команда реформаторів, і часто наводимо СумДУ як приклад успішної розбудови системи міжнародної співпраці, реформи системи вищої освіти. Найбільші зміни щодо забезпечення якості вищої освіти відбулися саме в СумДУ, оскільки університет розпочав всі ці процеси раніше решти вишів, вивчаючи міжнародний досвід і запроваджуючи певні заходи з покращення системи вищої освіти.

Жанна Таланова,
координатор «Національного Еразмус+ офісу» в Україні, 2018

Сумський державний університет сьогодні є одним із кращих в сенсі організації систем внутрішнього забезпечення якості. Приємно, що цей заклад належить до числа таких, де створені механізми, що дозволяє послідовно досягати поліпшення різних компонентів забезпечення якості.

Тарас Фініков,
президент Міжнародного фонду
досліджень освітньої політики, 2018

Щира вдячність ректору та колективу СумДУ за допомогу в підготовці учнів до проведення зовнішнього незалежного оцінювання. У минулому році значною мірою завдяки зусиллям науковців, викладачів колективу СумДУ Сумська область вперше за всю свою історію за показником середнього бала стала четвертою в Україні. Це фантастичний результат! Ми звернулися до СумДУ в першу чергу тому, що цей заклад вищої освіти в нашому регіоні – установа, яка має найбільш динамічний розвиток протягом останнього десятиріччя. Такого успіху й досвіду в організації вищої освіти в Україні, організації ефективності підготовки людини до життя, оволодіння тими професіями, які дає сьогодні СумДУ – таких прикладів не так легко й знайти в нашому регіоні.

Олександр Сидоренко,
директор Харківського регіонального
центру оцінювання якості освіти, 2018

Я висловлюю вам щиру вдячність за ті умови, які ви надаєте для навчання й проживання іноземних студентів. Вони дійсно знаходяться у безпеці, і ми сьогодні побачили це на власні очі.

Екрем Калан,
Радник з питань освіти
Посольства Республіки Туреччина в Україні, 2018

Надзвичайно приємні враження залишились після відвідин Сумського державного університету та особливо медичного інституту СумДУ. Це дійсно найвищого рівня вищий навчальний заклад, і динаміка позитивних змін, які тут відбуваються, вражає. СумДУ — ви супер!

Олена Шаповалова,
директор Державного підприємства
«Український державний центр міжнародної освіти», 2018

Сумський державний університет - один із найбільш динамічних, який не лише розвиває фундаментальні дослідження , а й є одним із піонерів по залученню коштів для наукових досліджень. На сьогодні ми маємо певні пріоритети у сфері науково-технічних розробок і приємно відзначити, що фактично за більшістю цих пріоритетів в СумДУ здійснюються розробки дуже якісного рівня.

Максим Стріха,
заступник Міністра освіти і науки України, 2017

Сумський державний університет на мене справив надзвичайно позитивне враження. Це сучасний університет, із сучасними ресурсами, оцифрованою бібліотекою. Це університет, який має відповідні інститути й факультети з дуже потрібних спеціальностей. Тут організовано багато можливостей для студентського життя і навчального процесу.

Лілія Гриневич,
Міністр освіти і науки України, 2016