Колос Віталій, студент факультету ТеСЕТ – учасник програми ERASMUS+ в Silesian University of Technology

Я отримав стипендію в рамках міжнародної програми «Erasmus+» і можливість навчатися в Сілезькому університеті (м. Глівіце) протягом одного семестру.

Сілезький технологічний університет (SUT) - найстаріший технічний університет в регіоні і один з найпрестижніших у Польщі. Протягом більше 70 років своєї історії вона завжди була державною установою, яка відігравала культурно-просвітницьку роль у регіоні. 15 навчальних закладів Університету - 13 факультетів, 1 коледж і науково-дидактичний центр - наразі пропонують майже 60 навчальних програм і близько 200 спеціалізацій, включаючи весь спектр інженерних спеціальностей.

Мені дуже подобається програма і навчання у університеті. Участь в програмі відкриває масу нових знайомств, вражень, можливостей. Ерасмус це не тільки навчання, це набагато більше. Ти поїдеш в іншу країну, може не будеш знати місцевої мови як я, проте все це дрібниці. Зізнаюсь, що участь та перемога у програмі - це найкраще, що зі мною сталося у студентські роки.

Майбутнім студентам, що бажають взяти участь у грантових програмах хочу побажати впевненості у собі, відкритості для нових вражень та викликів, терпіння та цілеспрямованості! Будьте сміливими і не опускайте руки, якщо із першого разу не все вдається.