Рудь Марія, студентка факультету економіки та менеджменту – учасниця стипендіальної програми «Польський Еразмус для України»

Мені дуже подобається програма і навчання у Варшавському університеті. Для студентів надаються всі можливості відвідування безкоштовних заходів, семінарів з відомими людьми, можливість бути волонтером і організатором на всіх культурних подіях в місті. Участь в програмі відкриває масу нових знайомств, вражень, можливостей.

Країна чудова, всі міста начебто і схожі один на одного, але в кожному є якась своя атмосфера. Приємно радує налагоджена система транспорту і культурне життя, постійно влаштовуються різного роду виставки, заходи. Думка про людей така, що вони завжди готові прийти на допомогу навіть якщо вони тебе не знають, дуже відкриті і доброзичливі.