Анна Гурець, студентка факультету технічних систем і енергоефективних технологій – учасниця стипендіальної програми Китайського Уряду «Chinese Government Scholarship Programme»

Зараз я студентка Хохайского університету в місті Нанкін (Республіки Китай). Подавати документи на програму зовсім не важко. Кожен має шанс виграти стипендію і вибрати місто та університет для навчання. Китай – це дуже цікава країна зі своїми звичаями. Існує багато пам'яток, які варто подивитися. Вони дивовижні!
Китайці дуже доброзичливий народ. У моїй групі багато різнокультурних студентів. Я навчаюсь разом у групі з африканцями, арабами, французами, італійцями, поляками, індонезійцями, в'єтнамцями і монголами. Окрім того я потоваришувала зі студентами з Росії, Казахстану, Болгарії, Франції та Німеччини.