Артур Татьянченко, студент факультету іноземної філології та соціальних комунікацій – учасник програми тимчасового працевлаштування «Camp USA»

Працював у дитячому таборі Camp Aloha, в місті Феірлі, штат Вермонт на посаді помічника кухаря. Працювали по 12 годин на день та мали один вихідний на тиждень. Часом працювати було дуже складно, в першу чергу тому, що ти працюєш фізично, плюс до того - англійська мова, яка в кухонній сфері не відразу зрозуміла. Але, тим не менш, якщо у мене і були труднощі - мені все пояснювали і допомагали. Якщо говорити про те, чи дійсно цінується там наша праця - так, в цьому таборі так, багато заходили подякувати за їжу, за роботу, що дуже радує, особливо якщо ти втомився. А взагалі я навіть сумую за роботою, зараз би зварити якусь пасту або фрітатту запекти. Маса вражень залишилося і від країни в цілому. Це шанс побачити США не на картинках, а в реальному житті, побувати в різних мегаполісах. Наприклад, я був Бостоні і в Нью-Йорку. Я полюбив Америку, бо отримав масу емоцій, незабутніх вражень, підтягнув мову. І взагалі міста, люди, покупки, поїздки, подорожі - це те, що залишило реально незгладимий слід.