Дмитро Cолодовник, студент факультету іноземної філології та соціальних комунікацій – учасник програми тимчасового працевлаштування «Camp USA»

Працював у таборі Кемп Грінтоп, місто Балтимор, штат Меріленд на посаді помічника кухаря. В мої обов'язки входило приготувати їжу, накрити на стіл і помити посуд. Графік роботи 8-10 годин на день. Хороша команда і керівництво. Я працював з двома українками і двома мексиканцями. Взагалі були студенти з 15 країн світу. Умови проживання відмінні, жили на території табору в будиночку. Свіже повітря і гори навколо, дуже круто. Плюс жив в 5 хвилинах ходьби від Кемп Девід, резиденції Обами. Вдалося трохи помандрувати, побував в Балтіморі, Вашингтоні, Делаварі, Нью-Йорку. Враження самі позитивні, все дуже сподобалося, особливо Делавар, бо вперше я побачив океан, і це було круто. Також вразив Нью-Йорк своїм безліччю людей різних національностей. Вашингтон не сподобався, тому що дуже нудний, одні музеї і Пентагон. Загалом, маса позитивних емоцій. Рекомендую.