Іваненко Дмитро Дмитрович, викладач кафедри теорії та історії держави і права – учасник грантової програми ЄС «Еразмус Мундус»

Наукове дослідження проводиться на базі юридичного факультету Університета Кельн під керівництвом професора доктора Jan Kruse, який є фахівцем у галузі цивільного права.

Пошук фахової літератури у бібліотеці на тематику дисертаційного дослідження значно пришвидшує темп роботи над дисертаційним дослідженням, що має компаративістичний характер.

Перебування у Німеччині надає можливість отримати гарну практику спілкування на англійській та німецькій мові – що стане запорукою майбутнього співробітництва нашого факультету з європейськими країнами.

Враження від закордонного стажування вкрай позитивні! Хотів би порадити коллегам та студентам спробувати свої сили: не звертати увагу на суворості критеріїв, невелику кількість запропонованих місць, значну кількість паперової роботи. Унікальний досвід, мультикультурне середовище і система освіти, нові професійні та особисті контакти. Це лише небагато, що очікує вас під час стажування за кордоном.