Перші місця отримали:

  1. Зі спеціальності «Електроніка» – Макоєдов Максим (керівник Проценко С.І.);
  2. З навчальної дисципліни «Соціальна медицина та організація охорони здоров’я» – Сухонос Ольга (керівник Сміянова О.І.);
  3. З навчальної дисципліни «Математика» – Дініц Руслан (керівник Коломієць С.В.);
  4. Зі спеціальності «Гідравлічні та пневматичні машини» – Андрусяк Владислав (керівник Кулініч С. П.);
  5. З навчальної дисципліни «Фінансова безпека» – Білоус Юлія (керівники Захаркіна Л.С., Захаркін О.О.);
  6. З навчальної дисципліни «Електротехніка» – Ланчинський Вадим (керівник Кулінченко Г.В.);
  7. Зі спеціальності «Енергетичний менеджмент» – Підопригора Наталія (керівники Антоненко С.С., Козін В.М.);
  8. З навчальної дисципліни «Інформатика» – Ширяєв Денис (керівник Яценко В.В.).

Другі місця отримали:

  1. З навчальної дисципліни «Медична психологія» – Свікольнік Альона (керівник МудренкоІ.Г.);
  2. Зі спеціальності «Технології захисту навколишнього середовища» – Чубур Вікторія (керівник Пляцук Л.Д.);
  3. З навчальної дисципліни «Екологічна безпека» – Руденко Вікторія (керівник Трунова І.О.);
  4. З навчальної дисципліни «Патоморфологія» – Товстиженко Аліна (керівники Гирявенко Н.І., Линдін  М.С.);
  5. З навчальної дисципліни «Гідравліка» – Підопригора Наталія (керівники Олада М.М., Панченко В.О.);
  6. З навчальної дисципліни «Статистика» – Ширяєв Денис (керівники Маценко О. М., Миненко С.В.)
  7. З навчальної дисципліни «Ендокринологія» – Форкерт Інна (керівник Мелеховець О.К.);
  8. Зі спеціальності «Журналістика» – Хачатар’ян Каріна (керівник Дудченко Л.М.);
  9. З навчальної дисципліни «Цивільний захист» – Сіпко Ірина (керівник Васькін Р.А.)
  10. З навчальної дисципліни «Інфекційні хвороби» – Панченко Володимир (керівник Чемич  М.Д.);
  11. З навчальної дисципліни «Інформатика» – Островський Олександр (керівник Яценко В.В.)
  12. З навчальної дисципліни «Основи охорони праці» – Фоміна Марія (керівник Фалько В.В.);
  13. З навчальної дисципліни «Деталі машин та основи конструювання» – Бараненко Андрій (керівник Стрелец В.В.);
  14. З навчальної дисципліни «Взаємозамінність, стандартизація та технічні вимірювання» – Сахно Максим (керівники Залога В.О., Денисенко Ю.О.);
  15. Зі спеціальності «Металорізальні верстати та системи» – Пилипів Дмитро (керівники Алєксєєв О.М., Коротун М.М.);
  16. Зі спеціальності «Інтелектуальна власність» – Невмержицька Юлія (керівник Уткіна М.С.);
  17. З навчальної дисципліни «Хімія» – Коломієць Дмитро (керівник Манжос О.П.);
  18. З навчальної дисципліни «Фінанси» – Білоус Юлія (керівники Захаркіна Л.С., Захаркін О.О., Кобушко І.М.).

Треті місця отримали:

  1. З дисципліни «Гігієна» – Гайкова Ольга (керівник Галушко Н.А.);
  2. Зі спеціальності «Банківська справа» – Гребінь Владислав (керівники Рекуненко І.І., БєловаІ.В.);
  3. Зі спеціальності «Холодильні машини і установки» – Король Олександр (керівник Левченко Д.О., Козін В.М.);
  4. З дисципліни «Державні фінанси» – Відменко Юлія (керівники Пахненко О.М., Дехтяр Н.А.);
  5. З навчальної дисципліни «Математика» – Грицина Андрій (керівник Жиленко Т.І.);
  6. З дисципліни «Хірургія» – Березний Тарас (керівник Кононенко М.Г.);
  7. З навчальної дисципліни «Оперативна хірургія та топографічна анатомія» – Савченко Антон (керівник Ткач Г.Ф.);
  8. З навчальної дисципліни «Кримінальне право» – Скляр Богдан (керівник БондаренкоО.С.);
  9. З дисципліни «Економіка природокористування» – Глоба Ангеліна (керівники Чигрин О.Ю., Шкарупа О.В.);
  10. З навчальної дисципліни «Офтальмологія» – Шульга Євген (керівник Лекішвілі С.Е.);
  11. Зі спеціальності «Екологія» – Ахрамєєва Валерія (керівники Аблєєва І.Ю.);
  12. З навчальної дисципліни «Нарисна геометрія» – Капанайко Віталій (керівники Павленко І.В., Дем’яненко М.М.);
  13. Зі спеціальності «Маркетинг» – Косторнова Світлана (керівник Біловодська О.А.);
  14. Зі спеціальності «Фінанси і кредит» – Відменко Юлія (керівники Боронос В.Г., Дехтяр Н.А., Пігуль Н.Г.);
  15. З навчальної дисципліни «Хімія» – Бабич Вероніка (керівники Манжос О.П., Яновська Г.О.);
  16. З навчальної дисципліни «Робототехніка» – Петренко Роман (керівник Кулінченко Г.В.);
  17. З навчальної дисципліни «Стоматологія» – Кірієнко Віталіна (керівники Лахтін Ю.В., Москаленко П.О., Галич Л.В., Животовський І.В.);
  18. З дисципліни «Економіка підприємства» – Кучеренко Поліна (керівники Таранюк Л.М., Кубатко О.В.);
  19. З навчальної дисципліни «Хімія» – Самофалов Дмитро (керівник Тимофіїв С.В.);
  20. З дисципліни «Нанотехнології та матеріалознавство у машинобудуванні» – Голофост Максим (керівники Руденко Л.Ф., Марченко С.В., Говорун.Т.П.);
  21. З навчальної дисципліни «Страхова справа» – Соловей Інна (керівники Школьник І.О., Журавка О.С.).

Сумський державний університет,
вул. Римського-Корсакова,2,
м. Суми, Україна, 40007

Інша контактна інформація
Доступ до публічної інформації

Головний корпус, каб. Г-308, 309,
тел./факс: +38 0542 334058,
e-mail: kanc@sumdu.edu.ua

Центральний корпус, каб. Ц-339,
тел.: +38 0542 687774,
+38 050 0527010,
е-mail: secretary@pk.sumdu.edu.ua