Дипломи І ступеня за галузями знань та спеціальностями:

  1. Військові науки – Владислав Дерев’янчук та Дмитро Кравченко (керівник – А.Й.Дерев’янчук); 
  2. Галузеве машинобудування (машини аграрно-лісового та транспортного комплексів) – Данило Самсонов (керівник – О.П. Гапонова);
  3. Економіка будівництва – Євген Скрипка (керівник – О.М. Маценко);
  4. Економіка підприємства – Владислав Півень (керівник – О.В. Кубатко);
  5. Економіка та управління у сфері торгівлі – Катерина Шевченко (керівник – Л.Ю. Сагер);
  6. Електричні машини і апарати – Олександр Лелюх (керівник – Г.В.Кулінченко);
  7. Енергетика – Олександр Вірчак (керівник – С. М. Ванєєв);
  8. Енергетичне машинобудування – Дмитро Кайдаш (керівник – Н.А. Харченко);
  9. Інтелектуальна власність – Кордунян Ірина (керівник – М.І. Логвиненко);
  10. Інформатика і кібернетикаТарас Савченко (керівник – А.С. Довбиш);
  11. Інформаційні системи та технологіїЄвген Палажченко (керівник – Ю.В. Парфененко);
  12. Інформаційно–комунікаційні технології в освіті – Вікторія Логвіненко (керівник – Є.А.Лавров);
  13. Менеджмент інвестиційної та інноваційної діяльності – Юлія Соломко та Дмитро Ємельянов (керівник – О.О. Захаркін);
  14. Менеджмент природоохоронної діяльності – Півень Владислав (керівник – Л.Г. Мельник);
  15. Метрологія та інформаційно–вимірювальна техніка – Марк Балинський (керівник – К.О.Дядюра);
  16. Механічна інженерія – Давід Юсупов (керівник – А.В. Євтухов);
  17. Механічна інженерія – Олена Богатир (керівник – В.М. Борисюк);
  18. Нафтова та газова промисловість – Андрій Наталуха та Симеон Єсипчук (керівник – О.Є.Старинський);
  19. Переклад – Альона Коваленко (керівник – І. К. Кобякова);
  20. Переклад – Валерія Рава (керівник – А. В. Прокопенко);
  21. Прикладна механіка (технології машинобудування) – Едуард Баскаков (керівник – В.О. Колесник);
  22. Страхування – Ірина Босак (керівник – О.С. Журавка);
  23. Теоретична медицина – Юлія Варава (керівник – В. В. Корнієнко).
  24. Транспортні технології (за видами) – Вікторія Бойко (керівник В.М. Завгородня);
  25. Управління у сфері економічної конкуренції – Анастасія Кіріл’єва (керівник – О.М.Маценко);
  26. Фізика та астрономія – Анастасія Рилова (керівник – І. Ю. Проценко).

Дипломи ІІ ступеня за галузями знань та спеціальностями:

  1. Автомобільний транспорт – Дарина Русланова (керівник – О.М.Яхненко);
  2. Автомобільний транспорт – Євген Скрипка та Владислав Нікітченко (керівник Л.Г. Мельник);
  3. Адміністративне право і процес; фінансове право; інформаційне право – Дмитро Мурач (керівник – В.В. Миргород–Карпова);
  4. Актуальні питання співробітництва з ЄС – Ольга Єременко та Наталія Глубока (керівник – Ю.М. Петрушенко);
  5. Актуальні питання співробітництва з ЄС – Станіслав Ніколаєв (керівник – В. І. Вороненко);
  6. Антикризовий менеджмент – Руслана Грибініченко та Володимир Новіков (керівник – О.О. Захаркін);
  7. Галузеве машинобудування(машини лісового та транспортного комплексів) – Костянтин Герасько (керівник – І.М. Дегтярьов);
  8. Германські мови (англійська, німецька) – Юлія Козлова (керівник – О.І. Єгорова);
  9. Економіка будівництва – Дар’я Лисенко (керівник – Т.О. Курбатова);
  10. Екологія – Лідія Науменко та Аліна Безкровна (керівник – Л. Д. Пляцук);
  11. Економіка природокористування та охорони навколишнього середовища – Катерина Власенко (керівник – О.В. Шкарупа);
  12. Економіка природокористування та охорони навколишнього середовища – Софія Бондаренко (керівник – І.С. Мареха);
  13. Економіка природокористування та охорони навколишнього середовища – Вікторія Хааг (керівник – О.Ю. Чигрин);
  14. Економіка та управління національним господарством – Дар’я Лисенко та Тетяна Передерій (керівник – Т.О. Курбатова);
  15. Економічна аналітика та статистика – Альона Світлична (керівник – Г.М. Яровенко);
  16. Електроніка та електромеханіка – Микола Ніконов (керівник – М.В. Петровський);
  17. Електротехніка та електромеханіка – Данііл Прима (керівник – Ю.М. Мар’їнських);
  18. Енергетика – Ігор Маценко (керівник – В.М. Бага);
  19. Енергетика – Мар’яна Маслій (керівник – І. М. Сотник);
  20. Енергетичне машинобудування – Данило Ніколаєнко (керівник – С. М. Ванєєв);
  21. Енергетичне машинобудування – Надія Колесник (керівник – В.М. Арсеньєв);
  22. Журналістика – Анастасія Дєдова та Діана Зубар (керівник – О. М. Сушкова).
  23. Інформаційні системи та технології – Олексій Шишкін (керівник – А.В. Марченко);
  24. Історія і археологія – Олександр Курінной (керівник В.М. Власенко);
  25. Кібербезпека – Антон Кудрявцев (керівник – В.В. Москаленко);
  26. Клінічна та фундаментальна медицина, стоматологія, фармакологія, фармація (англійською мовою) – Владислава Куст (керівник – І.В. Плахтієнко);
  27. Клінічна та фундаментальна медицина, стоматологія, фармакологія, фармація (англійською мовою) – Аліна Юсупова (керівник – В. О. Петрашенко);
  28. Комп’ютерні науки – Тарас Савченко (керівник – А.С. Довбиш);
  29. Кримінальне право та кримінологія; кримінально–виконавче право – Дмитро Мурач (керівник – К.Д. Янішевська);
  30. Матеріалознавство – Вікторія Кравець (керівник – Х.В. Берладір);
  31. Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності – Тетяна Макаренко (керівник – В.Ю.Школа);
  32. Менеджмент організацій – Владислав Кущ (керівник – Г.О. Швіндіна);
  33. Механічна інженерія – Владислав Іземенко (керівник – А.В. Загорулько);
  34. Механічна інженерія – Вячеслав Шматенко (керівник – М.С. Скиданенко);
  35. Механічна інженерія – Дмитро Снісаренко (керівник – С.О. Шарапов);
  36. Механічна інженерія – Наталія Голуб (керівник – О.П. Гапонова);
  37. Механічна інженерія – Олексій Шоломицький (керівник – В.О. Іванов);
  38. Міжнародна торгівля – Тетяна Макаренко (керівник – Ф.О. Журавка);
  39. Міжнародне право – Бондаренко Максим (керівник – Є.А. Самойленко);
  40. Міжнародне право – Степка Мілана (керівник – А.С. Славко);
  41. Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії – Валерія Вялкова (керівник – Т.О. Курбатова);
  42. Міжнародні економічні відносини – Станіслав Ніколаєв (керівник – О.М. Маценко);
  43. Прикладна геометрія, інженерна графіка та технічна естетика – Максим Беседін (керівник – В.О. Іванов);
  44. Прикладна механіка (технології машинобудування) – Юрій Шульга (керівник – П.В. Кушніров);
  45. Службове право – Олексій Безвін (керівник – В.В. Миргород–Карпова);
  46. Соціальна робота – Інна Кравченко (керівник – О.В. Купенко);
  47. Соціолінгвістика – Марія Руденко (керівник – О.В. Назаренко);
  48. Теорія та історія держави і права; історія політичних і правових учень; філософія права – Артем Наумов (керівник – В.М. Завгородня);
  49. Технології захисту навколишнього середовища – Олексій Білоус та Владислава Захарова (керівник – Л.Д. Пляцук);
  50. Туризм – Станіслав Ніколаєв (керівник – О. С. Гончаренко).
  51. Українська мова, література (з методикою їх викладання) – Лейла Вишняк (керівник – О. П. Сидоренко);
  52. Управління проєктами і програмами – Наталія Петренко (керівник – А. В. Євдокимова);
  53. Фінанси і кредит – Катерина Єфанова, (керівник – І. І. Рекуненко);
  54. Фінансова безпека – Юлія Білоус (керівник – Л.С. Захаркіна);
  55. Фінансова безпека – Юлія Білоус та Головата Вікторія (керівник – О.О. Захаркін);
  56. Фінансові розслідування – Єлизавета Полянська (керівник – О.М. Рєзнік).

Дипломи ІІІ галузями знань та спеціальностями:

  1. Автомобільний транспорт – Анастасія Кіріл’єва та Олена Ткаченко (керівник – О.М.Маценко);
  2. Автомобільний транспорт – Юлія Багірова (керівник – І.Ю.Аблєєва);
  3. Актуальні проблеми інклюзивної освіти – Олексій Соколенко (керівник – Т.В. Шлапко);
  4. Банківська справа – Яна Кальченко (керівник – Є. Ю. Мордань);
  5. Біомедична інженерія – Владислав Остольський (керівник – Л.Ф. Суходуб);
  6. Германські мови (англійська, німецька) – Дарина Мельник (керівник – О.Л. Овсянко);
  7. Економіка – Еліна Шрамко (керівник – С.В. Миненко);
  8. Економіка бізнесу – Анастасія Купченко (керівник – Ю.М. Дерев’янко);
  9. Економіка сільського господарства і АПК – Валерія Бурнакова (керівник – В.Ю.Школа);
  10. Економіка сільського господарства і АПК – Тетяна Передерій (керівник – Т.О. Курбатова);
  11. Економіка та управління національним господарством – Анастасія Назаренко (керівник – О.В. Люльов);
  12. Економічна аналітика та статистика – Марина Ліцман (керівник – Г.М. Яровенко);
  13. Електротехніка та електромеханіка – Ігор Крамський (керівник – М.В. Петровський);
  14. Енергетика – Роман Громов (керівник – М. Г. Прокопов);
  15. Інженерія програмного забезпечення – Анна Ященко (керівник – І.В. Шелехов);
  16. Інженерія програмного забезпечення – Євгеній Михайлов та Вікторія Логвіненко (керівник – Є. А. Лавров);
  17. Інтелектуальна власність – Дар’я Коваленко (керівник – М.С. Уткіна);
  18. Інтелектуальна власність – Каріна Сич (керівник – Л.В. Золота);
  19. Комп’ютерні науки – Юлія Михайленко (керівник – Є. А. Лавров);
  20. Комп’ютерна інженерія – Яна Чибіряк, випускниця та Анна Захарова (керівник – Є. А. Лавров);
  21. Кримінальне право та кримінологія; кримінально–виконавче право – Ганна Зінченко (керівник – В.В. Пахомов);
  22. Лісове господарство – Віктор Золочевський та Марія Назаренко (керівник – Є.В. Мішенін);
  23. Маркетинг – Анастасія Назаренко (керівник – Л.Ю. Сагер);
  24. Металургія – Ігор Дермельов (керівник – А.І. Дегула).
  25. Механічна інженерія Андрій Лазаренко (керівник – С.М. Ванєєв);
  26. Механічна інженерія – Антон Бурлака (керівник – Т.П. Говорун);
  27. Механічна інженерія – Нікіта Кучеренко (керівник – С.О. Лугова);
  28. Міжнародне право – Ірина Бордун (керівник – А.С. Славко);
  29. Міжнародне право – Юлія Негрій (керівник – В.М. Завгородня);
  30. Облік і оподаткування – Ірина Каторська та Юлія Сергієнко (керівник – І.М. Бурденко);
  31. Підприємництво – Марина Танащук (керівник – Ю.М. Дерев’янко);
  32. Право – Аліна Буряк (керівник – О.В. Ільченко);
  33. Право – Вікторія Смаль (керівник – В.В. Миргород–Карпова);
  34. Право – Ганна Зінченко (керівник – І.П. Грибачова);
  35. Право – Даліла Александра Бондхас (керівник – А.С. Славко);
  36. Право – Єгор Пилипенко (керівник – Н.С. Горобець);
  37. Право – Іван Куліш (керівник – Т.А. Кобзєва);
  38. Прикладна геометрія, інженерна графіка та технічна естетика – Аліна Клішина та Діана Лазарєва (керівник – І.В. Баранова);
  39. Прикладна геометрія, інженерна графіка та технічна естетика – Надія Подолян та Анастасія Токар (керівник – Є. А. Лавров);
  40. Прикладна механіка (механотроніка) – Максим Беседін (керівник – В.О. Іванов);
  41. Транспортні системи. Логістика – Євгенія Кріпак (науковий керівник – Ю. В. Чорток);
  42. Транспортні технології (за видами) – Анна Прядко (керівник – Л.Д. Руденко);
  43. Туризм – Тетяна Макаренко та Владислав Шаповал (керівник – М.Ю. Троян);
  44. Управління фінансово–економічною безпекою – Юлія Білоус (керівник – І.В. Тютюник);
  45. Фінанси і кредит – Руслана Чухно (керівник – Л. С. Захаркіна);
  46. Хімія – Владіслав Волобуєв (керівник – Р. М. Пшеничний);
  47. Цивільна безпека (безпека життєдіяльності) – Ксенія Зайцева та Ірина Котова (керівник – І. О. Рой);
  48. Цивільна безпека (охорона праці) – Богдана Беспала (керівник – В.В. Фалько);
  49. Цивільне та сімейне право – Дмитро Мурач (керівник – А.В. Гончарова).
Сумський державний університет,
вул. Римського-Корсакова,2,
м. Суми, Україна, 40007
 
Доступ до публічної інформації
Центральний корпус, каб. Ц-339
тел.: +38(0542) 687-774
тел.: +38(050) 052-70-10
е-mail: [email protected]