1. Властивості та фізичні процеси у складно-спінових магнітних наноструктурах

Кафедра електроніки, загальної та прикладної фізики

2. Електрофізичні, магніторезистивні та магніто-оптичні властивості багатошарових і багатокомпонентних плівкових матеріалів мікроелектроніки, спінтроніки та гнучкої електроніки

Керівники –

3. Матеріалознавство структурної інженерії поверхні (багатошарові і багатоелементні покриття та модифікація властивостей твердих тіл потоком зарядженних частинок)

Кафедра наноелектроніки та модифікації поверхні

4. Асимптотичні ієрархічні методи та їх застосування до нелінійних задач електродинаміки

Кафедра прикладної математики та моделювання складних систем

5. Вплив енергетичних факторів на формування структури та фізико-механічних властивостей нанокристалічних плівок боридів, нітридів і боридонітридів перехідних металів та моделювання теплових процесів в плівкових системах для їх застосування в машинобудуванні

6. Статистична теорія та молекулярна динаміка нерівноважних нелінійних систем

7. Моделювання складних систем спеціального призначення

Кафедра прикладної математики та моделювання складних систем

8. Створення нових іонних розпилювачів (на основі магнетронного ефекту та ефекту пустотілого катода) та відповідних технологій формування зносостійких композитних покриттів і наносистем для акумуляторних електродів, імплантів, газових сенсорів

Кафедра наноелектроніки та модифікації поверхні

9. Синтез і дослідження властивостей напівпровідникових плівок халькогенідів, халькопіритів і кестеритів для створення сонячних елементів, детекторів та функціональних елементів прозорої і гнучкої електроніки

Кафедра електроніки та комп’ютерної техніки

10. Фізичні процеси у плівкових спін-клапанних структурах на основі парамагнітних і феромагнітних плівок або магнітних наночастинок

Керівники –