Офіційний сайт проекту: http://sucsid.competence.in.ua/

Тривалість проекту: 2 роки

Координатор проекту: Університет Монпельє, Франція

Загальна мета: Покращення інноваційної політики та підприємницької діяльності в країнах-партнерах через вдосконалення творчої діяльності, конкурентоспроможності та можливості працевлаштування випускників вузів для комерціалізації знань.

Спеціальні цілі проекту:

1. Розробка міжвузівських старт-ап центрів та мереж співпраці між членами консорціуму на основі міжнародного академічного і професійного досвіду в якості інструменту для реалізації інноваційних ідей і технологій;
  2. Модернізація навчальних програм і створення методології та навчальних курсів для підвищення творчого потенціалу та компетентності студентів в розвитку інновацій та кар’єрного зростання;
  3. Створення системи підготовки викладачів, безперервного навчання і перепідготовки кадрів в області інноваційного розвитку політики в країнах-партнерах.

Учасники проекту:

• Університет Ліон (Франція);
  • Королівський технологічний інститут м. Стокгольм (Швеція);
  • Школа менеджменту (Португалія);
  • Технологічний університет м. Тампере (Фінляндія);
  • Букінгемширський університет (Великобританія);
  • Білоруський державний університет, Білоруський національний технічний університет, Міністерство освіти (Білорусь);
  • Академія економічних наук, Комратський державний університет, Міністерство освіти (Молодова).
  • Сумський державний університет, Харківський національний економічний університет, Харківський державний технічний університет будівництва та архітектури, Харківська національна академія міського господарства, Тернопільський національний технічний університет імені Івана Пулюя, Асоціація «Інформаційні технології України», ТОВ «Cпівдружність», Міністерство світи і науки, молоді та спорту України.

Старт-ап центр Сумського державного університету http://startup.sumdu.edu.ua/