Опитування здобувачів вищої освіти щодо якості освітніх програм, що реалізуються у Сумському державному університеті, здійснюється відповідно до Положення про організацію оцінювання здобувачами вищої освіти якості освітніх програм, що реалізуються у Сумському державному університеті.

Оцінювання здійснюється з метою систематизованого дослідження якості освітніх програм за оцінками здобувачів вищої освіти, спрямоване на виявлення недоліків та розробку рекомендацій щодо удосконалення змісту ОП та умов їх реалізації.

Опитування є формою участі здобувачів  у внутрішній системі забезпечення якості освіти та реалізації принципу «студентоцентрованого навчання» та дозволяє забезпечити інформаційну базу для формування цілісного уявлення про якість реалізації освітніх програм у Сумському державному університеті.

Анкетування здобувачів вищої освіти проводиться один раз на рік. Результати опитування доводяться до відома гаранта освітньої програми, завідувача кафедри, директора/декана, проректора з науково-педагогічної роботи, ректора. Результати опитування здобувачів вищої освіти враховується при:

• формуванні рейтингу освітніх програм;
  • формуванні рейтингу кафедр, інститутів/факультетів;
  • підведенні підсумків за конкурсом «Краща освітня програма очима студентів».

Результати оцінювання здобувачами вищої освіти якості освітніх програм, що реалізуються у Сумському державному університеті