Опитування здобувачів вищої освіти щодо якості організації освітньої діяльності при вивченні навчальних дисциплін здійснюється відповідно до Положення про організацію оцінювання здобувачами вищої освіти якості освітньої діяльності при вивченні навчальних дисциплін.

Опитування є формою участі здобувачів вищої освіти у внутрішній  системі забезпечення якості освіти, сприяє формуванню у них усвідомлення їх ролі в даних процесах та спрямоване на реалізацію принципу «студентоцентрованого навчання».

Опитування здобувачів вищої освіти є АНОНІМНИМ.

Опитування здобувачів вищої освіти проводиться після закінчення кожного семестру (осіннього, весняного).  Результати опитування доводяться до викладача через його Особистий кабінет, завідувача кафедри, директора/декана, проректора і ректора.

Результати опитування здобувачів вищої освіти враховуються при:

• формуванні рейтингу викладачів, кафедр, інститутів/факультетів;
  • підведенні підсумків за конкурсом «Кращий викладач очима студентів»;
  • заохоченні викладачів з високими рейтинговими балами за результатами анкетування;
  • визначенні викладачів, яким першочергово необхідно пройти підвищення кваліфікації, у разі якщо вони отримали низькі бали за оцінкою здобувачів вищої освіти;
  • вирішенні питання щодо продовження трудових відносин з науково-педагогічним працівником та визначенні терміну контракту.

Здобувачам вищої освіти через Особистий кабінет студента в узагальненому вигляді надається інформація про результати опитування, а також про заходи, що були здійснені за результатами анкетування.

Результати оцінювання здобувачами вищої освіти якості освітньої діяльності