• Пол Баллантайн – «Почесний доктор Сумського державного університету».
    Рішення вченої ради СумДУ від 11 листопада 2004 р. (протокол №4).
  • Еммануель Бун – «Почесний доктор Сумського державного університету» (професор кафедри екології людини Брюссельського Вільного університету).
    Рішення вченої ради СумДУ від 10 березня 2005 року (протокол №8).
  • Люк Хенс – «Почесний доктор Сумського державного університету» (завідувач кафедри екології людини Брюссельського Вільного університету).
    Рішення вченої ради СумДУ від 10 березня 2005 року (протокол №8).
  • Холін Борис Георгійович – «Почесний доктор Сумського державного університету».
    Рішення вченої ради СумДУ від 10 березня 2005 року (протокол №8).
  • Шматько Олександр Олександрович – «Почесний доктор Сумського державного університету» (професор кафедри фізики надвисоких частот Харківського національного університету).
    Рішення вченої ради СумДУ від 12 травня 2005 року (протокол №10).
  • Равлік Анатолій Георгійович – «Почесний доктор Сумського державного університету» (професор кафедри фізики металів і напівпровідників Національного технічного університету “ХПІ”).
    Рішення вченої ради СумДУ від 12 травня 2005 року (протокол №10).
  • Станіслав Адамчак – «Почесний доктор Сумського державного університету» (декан факультету технічної механіки і машинознавства Технічного університету м. Кельце).
    Рішення вченої ради СумДУ від 15 вересня 2006 року (протокол №2).
  • Єва Майкова – «Почесний доктор Сумського державного університету» (доктор наук, віце-президент Словацької Академії наук).
    Рішення вченої ради СумДУ від 13 червня 2013 року (протокол №10).
  • Непійко Сергій Олексійович – «Почесний доктор Сумського державного університету» (завідувач Лабораторії магнетизму Інституту фізики Університета імені Й. Гуттенберга (м. Майнц, Німеччина), професор).
    Рішення вченої ради СумДУ від 11 квітня 2013 року (протокол №9).
  • Мірчєв Ангєл Блажев – «Почесний доктор Сумського державного університету» (керівник магістерських програм Університету імені професора д-ра Асєна Златарова (м.Бургас), професор кафедри економіки та менеджменту Технічного університету (м.Варна), доктор економічних наук, професор).
    Рішення вченої ради СумДУ від 14 лютого 2014 року (протокол №7).
  • Єжи Дец – «Почесний доктор Сумського державного університету» (канцлер Вищої школи економіко-гуманітарної (м. Бєльско-Бяла, Польща).
    Рішення вченої ради СумДУ від 14 лютого 2014 року (протокол №7).
  • Христо Крачунов – «Почесний доктор Сумського державного університету» (завідувач кафедри екології Технічного університету (м. Варна, Болгарія), кандидат технічних наук, доцент).
    Рішення вченої ради СумДУ від 10 квітня 2014 року (протокол №8).
  • Чеслав Кундера – «Почесний доктор Сумського державного університету» (проректор з наукових досліджень і підготовки наукових кадрів Технічного університету (м. Кельце, Польща), доктор технічних наук, професор).
    Рішення вченої ради СумДУ від 10 квітня 2014 року (протокол №8).
  • Жуковський Павло Вікторович – «Почесний доктор СумДУ».
    Рішення вченої ради СумДУ 13 жовтня 2016 року.
  • Марек Опєляк – «Почесний доктор СумДУ».
    Рішення вченої ради СумДУ від 13 жовтня 2016 року.
  • Йозеф Антоні Хабер – «Почесний доктор СумДУ».
    Рішення вченої ради СумДУ від 08 грудня 2016 року.
  • Йожеф Заєць – «Почесний доктор СумДУ» (Технічний університет, м. Кошице, Словаччина).
    Рішення вченої ради СумДУ від 15 червня 2017 року (протокол № 11).
  • Олаф Чишак – «Почесний доктор СумДУ» (декан факультету механічної інженерії та менеджменту Познанського технологічного університету (Польща), доктор технічних наук, професор).
    Рішення вченої ради СумДУ від 12 грудня 2019 р. (протокол № 5).
  • Юрій Гогоці – «Почесний доктор Сумського державного університету» (професор Університету Дрекселя (Пенсильванія, США).
    Рішення вченої ради СумДУ від 11 березня 2021 р. (протокол № 10).
  • Татаренко Валентин Андрійович – «Почесний доктор Сумського державного університету» (директор Інституту металофізики ім. Г.В.Курдюмова Національної академії наук України).
    Рішення вченої ради СумДУ від 24 червня 2021 р. (протокол № 16).
  • Міхал Гатала – «Почесний доктор Сумського державного університету» (заступник декана з наукової діяльності факультету виробничих технологій у м. Пряшів, завідувач кафедри автомобільних і виробничих технологій Технічного університету м. Кошице (Словацька Республіка).
    Рішення вченої ради СумДУ від 08 вересня 2022 р. (протокол № 2).
  • Хенрик Дзвігол – «Почесний доктор Сумського державного університету» (професор кафедри маркетингу, професор університету WSB (м. Домброва-Гурнича, Польща), професор кафедри управління Сілезького технологічного університету (Польща).
    Рішення вченої ради СумДУ від 14 вересня 2023 р. (протокол № 2).