16 листопада 2018

Шановне студентство!

Щиро вітаємо вас із Міжнародним Днем студента!

Студентське життя – один із найпрекрасніших періодів у житті людини. Молоде покоління завжди було і буде рушійною силою, яка змінює світ на краще. Ніколи не втрачайте жаги до якісної освіти та саморозвитку. Мрійте, перебувайте в постійному пошуку нових знань, перемагайте обставини й самих себе!

У Сумському державному університеті панує філософія студентоцентризму. Тому всі наші зусилля – для Студента та заради нього! Разом ми розвиваємо високорейтинговий, конкурентоспроможний університет європейського рівня.

З нагоди свята, дорогі студенти, прийміть найщиріші побажання – міцного здоров’я, успіхів у навчанні, здійснення мрій та планів. Зичимо добра та взаємної поваги, любові, родинного затишку й вірної дружби!

Ректор Сумського державного

університету, проф.                                                                              А.В. Васильєв