Сумський державний університет підготував для абітурієнтів корисний і цікавий відеопроєкт – «Трушно про мою спеціальність у СумДУ».

Він передбачає інтерв’ю зі студентами різних спеціальностей, які чесно і відверто розкажуть про те, чому обрали для навчання СумДУ, чи складно їм, які є плюси та мінуси, ким можна працювати після закінчення університету та багато інших корисних речей.

На сторінках СумДУ в соціальних мережах опубліковано більше десяти «Щоденників війни» – розповідей наших студентів і викладачів про події їхнього життя після 24 лютого.

Перший щоденник надіслала студентка спеціальності «Журналістика» Анастасія САБЧУК. Дівчина розповіла про те, як залишала рідний Тростянець під обстрілами та свистом снарядів, як дізналася про пошкоджені вікна в корпусах СумДУ, поділилась емоціями і вірою в майбутнє:  «Мій рідний універ, ти вистоїш, і вся Україна вистоїть, і ми ще всі разом на площі СумДУ будемо святкувати перемогу!».

Олексій ПЛАСТУН, професор кафедри міжнародних економічних відносин СумДУ, створив блог, де пояснює росіянам і всім зацікавленим читачам, як працює світова економіка та як нові пакети санкцій знецінюють російську валюту.

Контент блогу різноманітний, містить не лише тексти, а й інфографіку та відеокоментарі, що допомагає краще сприймати інформацію. Це фінансова аналітика, що базується на реальних фактах. Мета такого проєкту – відкрити росіянам правду про їх економічне становище.

Міністерство освіти і науки України ухвалило рішення про продовження термінів формування реєстраційних карток для участі в національному мультипредметному тестуванні до 19 квітня.

Нагадуємо, що національний мультипредметний тест міститеме завдання з української мови, математики, історії України. За виконання кожної складової тесту учасник після завершення тестування отримає окремий результат. Завдання НМТ відповідатимуть змісту програм ЗНО з навчальних предметів і будуть аналогічними до використовуваних у ЗНО. Завдань із відкритою формою відповіді, наприклад, написання власного висловлення, в НМТ не передбачено.

5 квітня відбулася онлайн-зустріч представників кафедри журналістики та філології факультету іноземної філології та соціальних комунікацій Сумського державного університету з колегами з Німеччини – викладачами відділення аудіовізуальних мистецтв університету Майнца імені Йоганна Гутенберга (земля Рейнланд Пфальц).

Ректор Сумського державного університету Василь КАРПУША прокоментував результати першого тижня старту освітнього процесу після вимушених канікул, обумовлених воєнним станом.

7 квітня в Сумському державному університеті відбулась нарада щодо участі спортсменів у VI Європейських університетських іграх (European Universities Games Lodz 2022).

Студенти Сумського державного університету повернулися до навчання в дистанційному форматі. З огляду на те, що наразі учасники освітнього процесу перебувають у різних умовах, різних містах і навіть кранах, університет забезпечив для кожного максимально сприятливе середовище. Як сприйняли повернення до навчання студенти?

Що пишуть про Сумський державний університет ЗМІ в різних країнах світу? Працівники Медіа-центру СумДУ зробили детальний огляд. Пропонуємо ознайомитись з публікаціями світових інформаційних ресурсів щодо відновлення освітнього процесу.

Напередодні війни у коворкінг-центрі Сумського державного університету був проведений інтенсив із навчання мобільній фотографії. Організатори – колектив медіа-агенції «Studio 16х9» Медіа-центру СумДУ та студентське самоврядування університету.

Центральний корпус, каб. Ц-339
тел.: +38(0542) 687-774