13 серпня 2018
1746

11 та 12 серпня студенти Сумського державного університету взяли участь у поєдинках юніорського Кубку Європи з дзюдо, які пройшли у місті Клуж-Напока на півночі Румунії. Під час змагань зустрілися 230 спортсменів з Європи, Канади, Мозамбіку та Зімбабве.

Серед юніорів у ваговій категорії до 81 кг бронзову нагороду здобув представник факультету технічних систем та енергоефективних технологій СумДУ Дмитро Цюх. На своєму шляху він здолав спортсменів з Румунії і України, а у півфіналі поступився майбутньому переможцю Тато Грігалашвілі з Грузії. Завершив свій виступ Дмитро перемогою над Міхаїлом Сірічем із Сербії.

Серед юніорок у ваговій категорії до 63 кг другою стала студентка Медичного інституту (спеціальність «Спорт») Анастасія Антіпіна. Здолавши своїх суперниць із Болгарії та Норвегії, вона вийшла до фіналу.