Чемпіон і віцечемпіон ХІХ Літньої Універсіади України: у СумДУ відзначили учасників головних студентських змагань 2024 року
В укритті Палацу студентського спорту СумДУ 15 жовтня відбулись урочистості з нагоди нагородження студентів та тренерів-викладачів за високі спортивні досягнення у цьогорічній ХІХ Літній Універсіаді України «Спортивне обличчя СумДУ».
СумДУ став асоційованим партнером Європейського альянсу університетів E³UDRES²
З 29 вересня по 1 жовтня у Фульді, Німеччина, відбулася визначна подія – Друга Генеральна асамблея Європейського альянсу університетів E³UDRES², яка зібрала понад 100 учасників.
СумДУ: 76 років на шляху успішності
Шановна університетська спільното, колеги, студенти, випускники, партнери!
СумДУ – на першому місці серед українських ЗВО в оновленому рейтингу Times Higher Education
Сумський державний університет посідає перше місце серед університетів України та єдиний серед вітчизняних ЗВО входить до ТОП-1000 найкращих університетів світу в оновленому рейтингу Times Higher Education World University Rankings 2025.
СумДУ – в трійці кращих університетів України в рейтингу Webometrics
Відповідно до оновлених даних Ranking Web of Universities (Webometrics), Сумський державний університет визначено на другому місці в рейтингу закладів вищої освіти України.
СумДУ – у числі кращих університетів Європи в рейтингу QS World University Rankings: Europe 2025
10 липня британська рейтингова агенція Quacquarelli Symonds оприлюднила другу редакцію щорічного рейтингу європейських університетів QS World University Rankings: Europe 2025.
СумДУ – у п’ятірці кращих ЗВО України в рейтингу «Топ-200 Україна»
Центр міжнародних проєктів «Євроосвіта» в партнерстві з міжнародною групою експертів IREG Observatory on Academic Ranking and Excellence презентував вісімнадцяту версію рейтингу «Топ-200 Україна».