СумДУ – на другому місці серед університетів України у всесвітньому рейтингу UI GreenMetric World University Rankings
Сумський державний університет перемістився з третьої національної сходинки на другу в останній редакції міжнародного екологічного рейтингу UI GreenMetric World University Rankings 2023. У загальному ранжуванні він піднявся майже на 20 позицій, увійшовши до топ-330 університетів світу.
СумДУ вперше відзначено у міжнародному рейтингу QS Sustainability Rankings
Другий рік поспіль британська рейтингова агенція Quacquarelli Symonds визначає найкращі університети світу, діяльність яких зосереджена на подоланні глобальних екологічних, соціальних та управлінських викликів.
НН МІ – володар «Золотого інтегралу – 2023»
У Сумському державному університету визначили переможця щорічного талант-шоу. У дводенних творчих баталіях цього року переміг навчально-науковий медичний інститут.
Міжнародний рейтинг Times Higher Education відзначив лідерські позиції СумДУ серед університетів України та Польщі
20-21 листопада на запрошення міжнародної рейтингової агенції Times Higher Education, Фундації Ректорів Польських та Академії PCG, делегація Сумського державного університету у складі ректора Василя КАРПУШІ, начальника управління міжнародного співробітництва Костянтина КИРИЧЕНКА і начальника відділу бенчмаркінгу та статистики Дениса СМОЛЕННІКОВА взяла участь у ІХ-й Міжнародній конференції лідерів університетського менеджменту LUMEN (м. Сероцьк, Польща).
СумДУ – лідер серед українських університетів у рейтингу Times Higher Education World University Rankings за чотирма галузями знань
26 жовтня одна з найавторитетніших міжнародних рейтингових агенцій в сфері вищої освіти Times Higher Education оприлюднила рейтинг кращих університетів світу за галузями знань.
СумДУ підтвердив лідерські позиції серед українських ЗВО в оновленому рейтингу Times Higher Education
Сумський державний університет посідає перше місце серед університетів України та входить до 500 найкращих університетів світу в оновленому рейтингу Times Higher Education World University Rankings 2024.
СумДУ визначено найкращим університетом України в рейтингу Study Abroad Aide
Веб-портал Study Abroad Aide (Південна Корея), на якому представлено більше 8000 закладів вищої освіти з 72 країн світу, оприлюднив рейтинг найкращих університетів для іноземних студентів – 2023-2024 World Rankings for Best Universities for International Students.
Сумський державний університет,
вул. Римського-Корсакова,2,
м. Суми, Україна, 40007
 
Доступ до публічної інформації
 
Контакти з питань запобігання корупції

Контакти з питань етики та управління конфліктами
Центральний корпус, каб. Ц-339
тел.: +38(0542) 687-774
тел.: +38(050) 052-70-10
е-mail: secretary@pk.sumdu.edu.ua