24 січня 2014

Честь України на XXII зимових Олімпійських іграх у місті Сочі (Російська Федерація) захищатимуть п’ять магістрантів факультету іноземної філології та соціальних комунікацій і студент факультету технічних систем та енергоефективних технологій.

У складі збірної команди України з біатлону виступатимуть Валя Семеренко, Віта Семеренко, Юлія Джіма, Марія Панфілова та Сергій Седнєв. На змаганнях з лижних гонок Україну представлятиме Олексій Красовський.

Нагадаємо, Олімпійські ігри проходитимуть з 7 по 23 лютого.

Юлія Джіма (Заслужений майстер спорту України) – багаторазова переможниця чемпіонатів України, дворазова чемпіонка Європи (2011 рік – м. Ріднау-валь Ріданна (Італія), 2012 рік – м. Осорблі (Словенія)), срібна призерка Кубка Європи, переможниця та призерка етапів Кубка світу, срібна призерка чемпіонату світу,  член збірної команди України з біатлону.

Валя Семеренко (Заслужений майстер спорту України) – багаторазова переможниця чемпіонатів України, чемпіонка світу серед юніорів, призерка XXIII Зимової Всесвітньої Універсіади (3 срібних та 1 бронзова медалі), учасниця Зимових Олімпійських ігор 2006 року в Турині (Італія) та 2010 року у Ванкувері (Канада), неодноразова переможниця та призерка чемпіонатів Європи та етапів Кубка світу, призерка чемпіонатів світу,  член збірної команди України з біатлону. Нагороджена Орденом княгині Ольги II та III ступенів.

Віта Семеренко (Заслужений майстер спорту України) – багаторазова переможниця чемпіонатів України, дворазова срібна призерка юніорських чемпіонатів світу, переможниця та призерка XXIII Зимової Всесвітньої Універсіади (1 золота, 1 срібна та 2 бронзові медалі), неодноразова переможниця та призерка чемпіонатів Європи та етапів Кубка світу, багаторазова призерка чемпіонатів світу, член збірної команди України з біатлону. Нагороджена Орденом княгині Ольги II та III ступенів.

Марія Панфілова (Майстер спорту міжнародного класу) – чемпіонка Європи серед юніорів, призерка чемпіонатів Європи у складі збірної Російської Федерації, бронзова призерка чемпіонату Європи у складі збірної команди України.

Сергій Седнєв (Заслужений майстер спорту України) – багаторазовий переможець чемпіонатів України, срібний призер чемпіонату Європи, бронзовий призер чемпіонату світу в естафеті, переможець та призер етапів Кубка світу, чемпіон XXII Зимової Всесвітньої Універсіади, призер XXIII Зимової Всесвітньої Універсіади (2 срібні та 2 бронзові медалі), учасник Зимових Олімпійських ігор 2010 року у Ванкувері (Канада), член збірної команди України з біатлону.

Олексій Красовський – майстер спорту України з лижних гонок, багаторазовий чемпіон України, учасник Всесвітньої зимової Універсіади, багаторазовий призер міжнародних змагань з лижних гонок.

Сумський державний університет пишається своїми спортсменами і бажає їм досягти Олімпійських вершин!