Якщо Ви плануєте виїзд за кордон, Вам необхідно за 10 календарних днів повідомити про це в управління міжнародного співробітництва (БІЦ-309), Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Для оформлення виїзду необхідно мати ЗАПРОШЕННЯ від приймаючої сторони та його переклад державною мовою.

Вимоги до запрошення

У запрошенні обов’язково повинно бути вказано:

• Прізвище, ім’я особи, яку запрошують;
  • Мета;
  • Термін перебування;
  • Фінансові умови (за трьома статтями витрат: проїзд, проживання, добові).

Для визначення процедури оформлення оберіть власну категорію

Сумський державний університет - у трійці українських вишів за результатами рейтингу Webometrics
28 липня 2020
Національна дослідницька рада Іспанії опублікувала оновлену редакцію міжнародного рейтингу університетів світу Ranking Web of Universities (Webometrics).
СумДУ – у п'ятірці найбільш цитованих університетів України за результатами Transparent Ranking від Webometrics
21 липня 2020
Рейтинг Webometrics опублікував нову редакцію свого дочірнього Transparent Ranking, що увійде до головного рейтингу Webometrics наприкінці місяця.
Сумський державний університет – у трійці кращих ЗВО України
06 липня 2020
Сумський державний університет увійшов до трійки лідерів академічного рейтингу закладів вищої освіти України "Топ-200 Україна 2020", поступившись лише НТУ КПІ ім. Сікорського та КНУ ім. Шевченка. Минулого року СумДУ був на шостому місці в загальному рейтингу ЗВО та третім серед класичних університетів після Київського національного університету імені Тараса Шевченка та Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна.

Контакти для екстреного зв'язку