Якщо Ви плануєте виїзд за кордон, Вам необхідно за 10 календарних днів повідомити про це в управління міжнародного співробітництва (БІЦ-309), Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Для оформлення виїзду необхідно мати ЗАПРОШЕННЯ від приймаючої сторони та його переклад державною мовою.

Вимоги до запрошення

У запрошенні обов’язково повинно бути вказано:

• Прізвище, ім’я особи, яку запрошують;
  • Мета;
  • Термін перебування;
  • Фінансові умови (за трьома статтями витрат: проїзд, проживання, добові).

Зважаючи на ситуацію, що склалася у зв’язку з поширенням епідемії у світі, майте на увазі, що лист-запрошення від приймаючої сторони має бути наданий не раніше ніж за тиждень з моменту звернення щодо оформлення, з підтвердженням готовності приймаючої сторони прийняти Вас. Також Вам необхідно додати до пакету документів лист про особисте ознайомлення та копію полісу медичного страхування (наказ ректора №0658-І від 13 серпня 2020 р. «Щодо введення в дію правил для здійснення закордонних відряджень та виїздів за програмами академічної мобільності на час дії карантинних обмежень»).

Для визначення процедури оформлення оберіть власну категорію

Системний успіх: СумДУ демонструє найкращі показники атестації наукових напрямів діяльності серед українських університетів
26 березня 2021
25 березня Міністерство освіти і науки України оприлюднило результати проведення державної атестації закладів вищої освіти в частині провадження ними наукової (науково-технічної) діяльності.
СумДУ підтвердив позиції в топ-трійці вітчизняних університетів згідно рейтингу Webometrics
28 січня 2021
Згідно з оновленими результатами рейтингу Webometrics Сумський державний університет зберіг позицію в трійці українських університетів разом із КНУ ім. Шевченка та НТУ КПІ.
СумДУ – знову у п'ятірці найбільш цитованих університетів України за результатами Transparent Ranking від Webometrics
14 січня 2021
Рейтинг Webometrics опублікував першу в новому році редакцію свого дочірнього рейтингу Transparent Ranking. СумДУ посів четверте місце серед найбільш цитованих університетів України, поступившись лише КНУ  ім. Шевченка, НТУ КПІ та НТУ ХПІ.
Сумський державний університет представлений одразу в трьох галузевих рейтингах від Times Higher Education
28 жовтня 2020
28 жовтня одна із найбільш значущих світових рейтингових агенцій, а саме Times Higher Education, опублікувала результати галузевих рейтингів. Сумський державний університет значно покращив свої позиції та цього року вперше представлений у рейтингу в трьох галузях одночасно: «Бізнес і Економіка» (рейтингова група 401–500), «Інженерія» (501– 600), «Фізика» (1001+).

Контакти для екстреного зв'язку