Шість перших місць:

  1. З навчальної дисципліни «Медична психологія» – Сухарєва Вікторія (керівник Мудренко І.Г.);
  2. Зі спеціальності «Електроніка» – Євдокименко Владислав (керівник Опанасюк А. С.);
  3. З навчальної дисципліни «Соціальна медицина та організація охорони здоров’я» – Кравцова Яна (керівник Сміянова О.І.);
  4. З навчальної дисципліни «Математика» – Дініц Руслан( керівник Коломієць С.В.);
  5. Зі спеціальності «Гідравлічні та пневматичні машини» – Пономаренко Денис (керівник Кулініч С. П.);
  6. З навчальної дисципліни «Фармакологія» – Школа Анастасія (керівники Висоцький І.Ю., Храмова Р.А., Глущенко Н.В.).

Сімнадцять других місць:

  1. Зі спеціальності «Енергетичний менеджмент» – Боряк Віта (керівник Антоненко С.С.);
  2. Зі спеціальності «Веб-технології та веб-дизайн» – Ясінська Тетяна (керівник Федотова Н.А.);
  3. З дисципліни «Державні фінанси» – Гавришенко Оксана (керівники Люта О.В., Дехтяр Н.А.);
  4. З навчальної дисципліни «Патоморфологія» – Ісаєва Наталія (керівники Романюк А.М., Линдін  М.С.);
  5. З навчальної дисципліни «Страхова справа» – Горобець Людмила (керівники Школьник І.О., Журавка О.С.);
  6. Зі спеціальності «Банківська справа» – Кошлата Ірина (керівники Рекуненко І.І., Бєлова І.В.);
  7. З навчальної дисципліни «Гідравліка» – Мазуренко Ірина (керівники Олада М.М., Панченко В.О.);
  8. З навчальної дисципліни «Інвестування» – Новак Ксенія (керівники Захаркіна Л.С., Захаркін О.О., Салтикова Г.В.)
  9. З навчальної дисципліни «Інфекційні хвороби» – Саєнко Олександр (керівники Чемич  М.Д.);
  10. З навчальної дисципліни «Теоретичні основи електротехніки» – Мироненко Артем (керівник Петровський М.В.);
  11. З навчальної дисципліни «Деталі машин та основи конструювання» – Бараненко Андрій (керівник Стрелец В.В.);
  12. Зі спеціальності «Маркетинг» – Росюк Оксана (керівники Ілляшенко С.М., Біловодська О.А.);
  13. Зі спеціальності «Менеджмент ЗЕД» – Якушко Тетяна (керівники Сабадаш В.В., Деревянко Ю.М.);
  14. Зі спеціальності «Управління проектами» – Півень Дарина (керівники Колосок С.І., Євдокимова А.В.);
  15. З навчальної дисципліни «Хімія» – Самофалов Дмитро (керівник Тимофіїв С.В.);
  16. З навчальної дисципліни «Електротехніка» – Ланчинський Вадим (керівник Кулінченко Г.В.);
  17. З навчальної дисципліни «Фінанси» – Миргородська Вікторія (керівники Захаркіна Л.С., Захаркін О.О., Кобушко І.М.).

Двадцять п’ять третіх місць:

  1. З навчальної дисципліни «Екологічна безпека» – Чубур Вікторія (керівник Трунова І.О.);
  2. З дисципліни «Міжнародне право» – Фурс Станіслав (керівник Завгородня В.М.);
  3. Зі спеціальності «Холодильні машини і установки» – Спориш Олександр (керівник Левченко Д.О.);
  4. З навчальної дисципліни «Математика» – Федорченко Сергій (керівник Маслов О.П.);
  5. З навчальної дисципліни «Математика» – Котилевський Кирило (керівник Жиленко Т.І.);
  6. З дисципліни «Хірургія» – Семенчук Ольга (керівник Кононенко М.Г.);
  7. Зі спеціальності «Журналістика» – Немеш Валентина (керівник Євтушенко О.М.);
  8. З навчальної дисципліни «Гідравліка» – Медвідь Світлана (керівники Олада М.М., Панченко В.О.);
  9. З навчальної дисципліни «Онкологія» – Смородська Ольга (керівник Винниченко І.О.);
  10. З навчальної дисципліни «Аграрний маркетинг» – Вакулішина Ірина (керівник Божкова В.В.);
  11. З дисципліни «Податкова система України» – Абравіт Аліна (керівник Захаркіна Л.С.);
  12. З навчальної дисципліни «Офтальмологія» – Панченко Володимир (керівник Лекішвілі С.Е.);
  13. З навчальної дисципліни «Фізика» – Ільїн Станіслав (керівник Ткач О.П.);
  14. Зі спеціальності «Екологія» – Чубур Вікторія (керівники Аблєєва І.Ю, Яхненко О.М.);
  15. Зі спеціальності «Металорізальні верстати та системи» – Романенко Євгеній (керівники Алєксєєв О.М., Коротун М.М.);
  16. З навчальної дисципліни «Геометричне моделювання на ПЕОМ» – Капанайко Віталій (керівник Павленко І.В.);
  17. Зі спеціальності «Економічна кібернетика» – Клімов Сергій (керівник Кузьменко О.В.);
  18. З навчальної дисципліни «Хімія» – Коломієць Дмитро (керівник Лебедев С.Ю.);
  19. З навчальної дисципліни «Програмування обробки на верстатах з ЧПК» – Калюжний Іван (керівник Криворучко Д.В.);
  20. З навчальної дисципліни «САПР та КМ в машинобудуванні» – Єлісєєва Анна (керівник Кузнєцов Е.Г.);
  21. З дисципліни «Економіка підприємства» – Кучеренко Поліна (керівники Таранюк Л.М., Кубатко О.В.);
  22. Зі спеціальності «Технологія машинобудування» – Сивоконь Максим (керівник Савчук В.І.);
  23. Зі спеціальності «Електротехнічні системи електроспоживання» – Терновський Владислав (керівник Лебедка С.М.);
  24. З навчальної дисципліни «Взаємозамінність, стандартизація та технічні вимірювання» – Пилипів Дмитро (керівники Залога В.О., Денисенко Ю.О.);
  25. З навчальної дисципліни «Статистика» – Ткаченко Олена (керівники Маценко О. М., Миненко С.В.).

Сумський державний університет,
вул. Римського-Корсакова,2,
м. Суми, Україна, 40007

Інша контактна інформація
Доступ до публічної інформації

Головний корпус, каб. Г-308, 309,
тел./факс: +38 0542 334058,
e-mail: kanc@sumdu.edu.ua

Центральний корпус, каб. Ц-339,
тел.: +38 0542 687774,
+38 050 0527010,
е-mail: secretary@pk.sumdu.edu.ua