серед університетів України у світовому рейтингу Times Higher Education University Ranking
наукових напрямів серед університетів України
Сучасні технології навчання
понад 5 000 комп'ютерів, 270 мультимедійних аудиторій
"Бізнес і економіка" (401-500), "Інженерія" (501-600), "Фізичні науки" (801-1000)
СумДУ презентував нові освітні програми під час Дня відкритих дверей
30 листопада в Сумському державному університеті пройшов Онлайн-день відкритих дверей. Трансляція відбулася на офіційному You Tube-каналі університету.
Вітаємо переможців конкурсу «Кращий студент СумДУ – 2021»
17 листопада в Сумському державному університеті відбувся святковий концерт до Міжнародного дня студентів. Традиційно в рамках урочистостей пройшло офіційне оголошення переможців щорічного конкурсу «Кращий студент СумДУ».
Голова вченої ради СумДУ Анатолій ВАСИЛЬЄВ отримав відзнаку НАН України
Голова вченої ради, почесний ректор Сумського державного університету Анатолій ВАСИЛЬЄВ нагороджений Почесною грамотою Президії Національної академії наук України та Центрального комітету профспілки працівників НАН України.
Ректор СумДУ Василь КАРПУША отримав відзнаку Верховної Ради України
Ректора Сумського державного університету Василя КАРПУШУ нагороджено Грамотою Верховної ради України за особливі заслуги перед українським народом.
Нове партнерство СумДУ в Польщі для реалізації програми подвійного диплому та спільних наукових проєктів
Директор медичного інституту Сумського державного університету Андрій ЛОБОДА та помічник ректора, начальник управління міжнародного співробітництва Костянтин КИРИЧЕНКО повернулися з робочої поїздки у Польщу.
Науковці СумДУ отримали дипломи лауреатів Премії Кабінету Міністрів України за розроблення та впровадження інноваційних технологій
21 жовтня відбулась урочиста церемонія нагородження лауреатів Премії Кабінету Міністрів України за розроблення та впровадження інноваційних технологій.
За даними U-Multirank СумДУ увійшов до ТОП-25 університетів світу за використання інноваційних підходів у медичній освіті
Щорічно рейтингова агенція U-Multirank здійснює оцінювання закладів вищої освіти за критеріями відповідності високим стандартам організації навчального процесу, здійснення наукових досліджень та поширення їх результатів, інтернаціоналізації освіти та внеску у розвиток регіону.
Репозитарій СумДУ – знову кращий
За результатами серпневої версії 2021 р. світового рейтингу Transparent Ranking від Webometrics репозитарій СумДУ – на 35 місці серед близько 3800 інституційних репозитаріїв і на 45 місці серед майже 4000 репозитаріїв світу та є першим серед інституційних репозитаріїв України за кількістю документів, проіндексованих Google Scholar (59 500).

Центральний корпус, каб. Ц-339
тел.: +38(0542) 687-774