Тривалість: 3 роки

Координатор: Університет Арістотеля в Салоніках (Греція)

Загальна мета проекту – впровадження інноваційних навчальних стратегій в медичній освіті в країнах-партнерах.

Спеціальні цілі модернізація медичних навчальних програм, зокрема шляхом більш широкого використання інтерактивних форм та методу проблемного навчання.

Заплановані результати проекту:

• модернізація медичних навчальних програм з використанням інтерактивних сценаріїв методу проблемного навчання;
  • створення мережі медичних центрів для впровадження, контролю та управління інноваціями в сфері медичної освіти, вдосконалення системи контролю знань у напрямку потреб клінічної практики, а також підготовки студентів медичних спеціальностей до державних іспитів.

Учасники проекту:

• Університет Св. Георга (Великобританія);
  • Університет Арістотеля в Салоніках (Греція);
  • Університет Нікосія (Кіпр);
  • Медичний університет Астана, Державний медичний університет м. Караганда (Казахстан);
  • Медичний університет ім. Давида Твілдіані, Державний університет Акакія Церетеллі, AIETI Медична школа (Грузія);
  • Сумський державний університет, Запорізький державний медичний університет (Україна).