У період з 21 по 23 березня 2018 року на базі Київського національного університету імені Т. Шевченка відбулась робоча зустріч представників консорціуму міжнародного грантового проекту «Система забезпечення якості освіти в Україні: розвиток на основі європейських стандартів та рекомендацій» (QUAERE), що реалізується у рамках програми ЄС Еразмус+. Участь у заході взяли представники Сумського державного університету.

У перший день зустрічі з вступним словом виступив європейський координатор проекту QUAERE (Технологічний університет м. Вроцлав, Польща) проф. Маріуш Мазуркевич.

Головним акцентом проектної зустрічі стало представлення та обговорення моделі внутрішньої системи забезпечення якості університету: процедури, стейкхолдери, нормативне забезпечення у розрізі ESG 2015.

Представники робочої групи за проектом від Сумського державного університету – Ольга Люта, керівник бюро із забезпечення якості освітньої діяльності та якості вищої освіти, та Костянтин Кириченко, начальник відділу міжнародних зв’язків, презентували розробки щодо організаційної структури внутрішньої системи забезпечення якості, основні функції відповідного Центру, а також результати моніторингу якості виконання проекту.

Важливими заходами проекту у найближчий період стануть пілотна акредитація освітніх програм СумДУ європейськими експертними панелями і опитування студентів та роботодавців щодо ефективності внутрішньої системи забезпечення якості університету.

Робоча зустріч супроводжувалася конструктивним та плідним обговоренням розробок проекту з представниками Міністерства освіти і науки України та національного Еразмус+ Офісу. Заступник Міністра освіти і науки України Юрій Рашкевич та генеральний директор директорату вищої освіти і освіти дорослих Олег Шаров відзначили суттєвий прогрес у реалізації даного європейського проекту, важливу роль СумДУ та підкреслили, що пакет розробок консорціуму повинен бути використаний широким колом університетів України, а також національним агенством забезпечення якості вищої освіти.

Партнерство СумДУ в проекті QUAERE сприяє розбудові власної системи забезпечення якості, модернізації освітніх програм та послуг для наших студентів за європейськими стандартами.

Детальніше про проект - посилання 1, посилання 2

 

Сумський державний університет – серед топ-150 молодих університетів світу від QS
404
03 липня 2019
Компанія QS опублікувала новий рейтинг кращих молодих університетів світу QS Top 150 Under 50 на 2019/20 роки. Сумський державний університет єдиний серед українських закладів освіти вже третій рік підтвердив своє місце у цьому рейтингу.
Сумський державний університет – у п’ятірці кращих вишів України, згідно з QS World University Rankings 2020
898
19 червня 2019
19 червня опубліковано результати нового рейтингу QS World University Rankings на 2019/20 роки. Сумський державний університет зміцнив свої позиції, увійшовши до п’ятірки кращих закладів вищої освіти України та піднявшись до категорії 701-750 у загальносвітовому заліку.

Сумський державний університет,
вул. Римського-Корсакова,2,
м. Суми, Україна, 40007

Інша контактна інформація
Доступ до публічної інформації

Головний корпус, каб. Г-308, 309,
тел./факс: +38 0542 334058,
e-mail: kanc@sumdu.edu.ua

Центральний корпус, каб. Ц-339,
тел.: +38 0542 687774,
+38 050 0527010,
е-mail: secretary@pk.sumdu.edu.ua