Захоплений тим, що побачив у Сумському державному університеті з огляду на розвиток науки, освіти і спорту. Спортивні досягнення університету завершують піраміду прекрасно поставленої спортивно-оздоровчої та фізкультурної роботи в університеті. В СумДУ створені всі умови, починаючи від спортивних залів, включно викладацьким і тренерським складом. Сумський державний університет уже сьогодні є серед провідних університетів України, і в майбутньому він досягне ще більшого, тому що зміни відбуваються в контексті долучення української вищої школи до європейських стандартів. Цілий ряд спеціальностей вже викладаються англійською мовою, невипадково в СумДУ навчаються майже 1500 студентів з-за кордону. Практично в жодному київському університеті немає такої кількості іноземних студентів.

Василь Кремень,
Президент Студентської спортивної спілки України, президент Національної академії педагогічних наук України, 2015