Я була серед тих абітурієнтів, які обирали тільки один ВНЗ та тільки одну спеціальність для вступу. І саме цей один свідомо зроблений вибір даввеличезну кількість шансів для самореалізації. Я безмежно вдячна УАБС за незабутні студентські роки: була й поїздка в Німеччину (участь у роботі міжнародного семінару «Central Banking» на базі Вищої школі Бундесбанку Німеччини), й іменні стипендії НБУ, і перемога в конкурсі дипломних робіт. Після закінчення магістратури я, не вагаючись, вступила в аспірантуру. І це були незабутні три роки: шалений темп життя, кожного дня новий челендж, новий проєкт. За час навчання в аспірантурі я взяла учать у близько десяти індивідуальних грантових проєктах, крім того, активно долучалася до реалізації проєктів ГО «Рада молодих вчених». Я безмежно вдячна УАБС та моїм наставникам за те, що часу на роздуми майже не було, за дедлайни «на вчора», за, здавалося, недосяжні цілі. Використовувала можливість займатися наукою, отримувала академічну стипендію Кабінету Міністрів України студентам вищих навчальних закладів та аспірантам. І, врешті решт,  успішно захистила кандидатську дисертацію.

Альона Закутняя,
головний економіст відділу стратегії та формулювання монетарної політики управління монетарної політики
Департаменту монетарної політики та економічного аналізу, випускниця ННІ бізнес-технологій «УАБС»