З 23.09.2021 р. для здобувачів усіх форм та ступенів освіти навчальний процес здійснюється в режимі відеоконференцій (онлайн) (відповідно до рішення Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 21.09.2021 року протокол №35).

Заходи профілактики та обмеження у кампусах:

• при вході до університету обробляйте руки дезинфікуючим засобом або мийте руки з милом, дотримуйтесь гігієни;
  • під час перебування в університеті обличчя (ніс і рот) мають бути захищені маскою;
  • зберігайте дистанцію не менше, ніж у 1,5 м між учасниками освітнього процесу;
  • уникайте скупчень людей, тісних контактів;
  • залишайтеся вдома, якщо Ви маєте підозру інфікування або підтвердження захворювання на COVID-19.

Організація навчального процесу:

• кількість посадкових місць в аудиторіях зменшено відповідно до санітарних норм;
  • при формуванні розкладу мінімізуються переїзди/переходи здобувачів між корпусами, поверхами, аудиторіями;
  • навчальний процес здійснюється у 3 зміни;
  • з метою розвантаження громадського транспорту визначено різний початок робочого дня працівників і початок занять здобувачів.

Детальну інформацію про нормативні акти та актуальні новини щодо COVID-19 можна знайти в електронному особистому кабінеті.

АКТУАЛЬНО ПРО COVID-19

Центральний корпус, каб. Ц-339