З 01.09.2021 р. для здобувачів усіх форм та ступенів освіти навчальний процес здійснюється переважно очно, виключення становлять лекційні заняття для потоків більше 80 осіб, які проводяться онлайн в режимі відеоконференцій (згідно постанови Головного санітарного лікаря України № 10 від 06.09.2021 р. «Про затвердження протиепідемічних заходів у закладах освіти на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)» (пункт 15) заповненість аудиторії під час проведення лекційних занять, що передбачають поєднання кількох груп, має бути не більше 50%).

Заходи профілактики та обмеження у кампусах:

• при вході до університету обробляйте руки дезинфікуючим засобом або мийте руки з милом, дотримуйтесь гігієни;
  • під час перебування в університеті обличчя (ніс і рот) мають бути захищені маскою;
  • зберігайте дистанцію не менше, ніж у 1,5 м між учасниками освітнього процесу;
  • уникайте скупчень людей, тісних контактів;
  • залишайтеся вдома, якщо Ви маєте підозру інфікування або підтвердження захворювання на COVID-19.

Організація навчального процесу:

• лекційні заняття для потоків більше 80 осіб проводяться онлайн в режимі відеоконференцій;
  • практичні заняття – очно;
  • кількість посадкових місць в аудиторіях зменшено відповідно до санітарних норм;
  • при формуванні розкладу мінімізуються переїзди/переходи здобувачів між корпусами, поверхами, аудиторіями;
  • навчальний процес здійснюється у 3 зміни;
  • з метою розвантаження громадського транспорту визначено різний початок робочого дня працівників і початок занять здобувачів.

Детальну інформацію про нормативні акти та актуальні новини щодо COVID-19 можна знайти в електронному особистому кабінеті.

АКТУАЛЬНО ПРО COVID-19

Контакти для екстреного зв'язку