Озброєні освітою, наближаємо перемогу!
У Сумському державному університеті підбили підсумки рейтингу структурних підрозділів за 2022 рік
Переможцем рейтингу серед інститутів та факультетів став навчально-науковий інститут бізнесу, економіки та менеджменту. Друге місце посів факультет технічних систем та енергоефективних технологій, третє місце – факультет електроніки та інформаційних технологій.
СумДУ отримав відзнаку Верховної Ради України
Колектив Сумського державного університету отримав Грамоту Верховної Ради України за вагомий особистий внесок у розвиток вітчизняної освіти і науки та впровадження сучасних методів навчання і виховання молоді.
Репозитарій СумДУ – у топ-30 інституційних репозитаріїв світу і лідер – в Україні
За результатами зимової версії 2023 року світового рейтингу репозитаріїв Transparent Ranking від Webometrics, репозитарій Сумського державного університету посів перше місце серед інституційних репозитаріїв України за кількістю документів, проіндексованих Google Scholar (69 300).
СумДУ – в трійці кращих університетів України в оновленому рейтингу Webometrics
Згідно з оновленими даними Ranking Web of  Universities (Webometrics), Сумський державний університет значно покращив свої позиції у міжнародному рейтингу, піднявшись більше, аніж на 100 позицій і увійшовши до 1350 кращих університетів світу. Також СумДУ входить до трійки найкращих ЗВО України, поступаючись тільки КПІ ім. Ігоря Сікорського та КНУ імені Тараса Шевченка.
СумДУ – у трійці найбільш «стійких» вітчизняних університетів відповідно до міжнародного рейтингу UI GreenMetric World University Rankings
Сумський державний університет покращив свої позиції в останній редакції всесвітнього екологічного рейтингу UI GreenMetric World University Rankings 2022, піднявшись майже на 50 позицій та перемістившись у групу топ-350 найбільш «стійких» університетів світу.
СумДУ – лідер серед українських ЗВО в оновленому світовому рейтингу Times Higher Education
Сумський державний університет посідає перше місце серед університетів України та вперше увійшов до 401-500 кращих університетів світу згідно з оновленим рейтингом World University Rankings від авторитетного міжнародного агентства у галузі вищої освіти – Times Higher Education (THE).
Початок події: 2018-11-02

При  Перекладацькому  навчально-методичному  центрі  “LinguoStar” та Конгрес-центрі  Сумського  державного  університету

ЗАПРОШУЮТЬСЯ:

учні  8 -11 класів, їх батьки та всі бажаючі

отримати  початкові знання з польської мови

Вартість занять: 20 годин (10 занять) – 400 грн.

Заняття проводить викладач кафедри германської філології – канд. техн. наук, доцент Кобяков Олександр Миколайович.

Розклад занять – кожної суботи о 12.00 (1 пара – 80 хв.) в Конгрес-центрі Сумського державного університету за адресою м. Суми, вул. Покровська, 9/1.

НАБІР ПРОДОВЖЕНО ДО 3 ЛИСТОПАДА.

Мінімальна кількість слухачів у групі – 10 осіб.

Записатися  на  курси польської мови (початковий рівень) можна за наступним посиланням.

Більш детальна інформація за телефоном 687-885 (ПНМЦ “LinguoStar”)

Сумський державний університет,
вул. Римського-Корсакова,2,
м. Суми, Україна, 40007
 
Доступ до публічної інформації
Центральний корпус, каб. Ц-339
тел.: +38(0542) 687-774
тел.: +38(050) 052-70-10
е-mail: [email protected]