Озброєні освітою, наближаємо перемогу!
У Сумському державному університеті підбили підсумки рейтингу структурних підрозділів за 2022 рік
Переможцем рейтингу серед інститутів та факультетів став навчально-науковий інститут бізнесу, економіки та менеджменту. Друге місце посів факультет технічних систем та енергоефективних технологій, третє місце – факультет електроніки та інформаційних технологій.
СумДУ отримав відзнаку Верховної Ради України
Колектив Сумського державного університету отримав Грамоту Верховної Ради України за вагомий особистий внесок у розвиток вітчизняної освіти і науки та впровадження сучасних методів навчання і виховання молоді.
Репозитарій СумДУ – у топ-30 інституційних репозитаріїв світу і лідер – в Україні
За результатами зимової версії 2023 року світового рейтингу репозитаріїв Transparent Ranking від Webometrics, репозитарій Сумського державного університету посів перше місце серед інституційних репозитаріїв України за кількістю документів, проіндексованих Google Scholar (69 300).
СумДУ – в трійці кращих університетів України в оновленому рейтингу Webometrics
Згідно з оновленими даними Ranking Web of  Universities (Webometrics), Сумський державний університет значно покращив свої позиції у міжнародному рейтингу, піднявшись більше, аніж на 100 позицій і увійшовши до 1350 кращих університетів світу. Також СумДУ входить до трійки найкращих ЗВО України, поступаючись тільки КПІ ім. Ігоря Сікорського та КНУ імені Тараса Шевченка.
СумДУ – у трійці найбільш «стійких» вітчизняних університетів відповідно до міжнародного рейтингу UI GreenMetric World University Rankings
Сумський державний університет покращив свої позиції в останній редакції всесвітнього екологічного рейтингу UI GreenMetric World University Rankings 2022, піднявшись майже на 50 позицій та перемістившись у групу топ-350 найбільш «стійких» університетів світу.
СумДУ – лідер серед українських ЗВО в оновленому світовому рейтингу Times Higher Education
Сумський державний університет посідає перше місце серед університетів України та вперше увійшов до 401-500 кращих університетів світу згідно з оновленим рейтингом World University Rankings від авторитетного міжнародного агентства у галузі вищої освіти – Times Higher Education (THE).
Початок події: 2018-07-16
Закінчення події: 2018-07-27
Місце проведення: м.Суми
Статус події: new

Спільний проект “Посилення спроможності СНАУ та СумДУ у сфері якісної освіти та досліджень”, який фінансується Чеською агенцією розвитку, запрошує студентів взяти участь у міжнародній літній школі з 16 по 27 липня 2018 року. Тема: “Сталий розвиток сільської місцевості через співпрацю в аграрному секторі”. Заплановано відібрати 15 учасників з університетів СНАУ та СумДУ м. Суми, що будуть працювати разом зі студентами-учасниками з Чеської Республіки. Спікери - міжнародні експерти проекту.

Цілі літньої школи:

  • сприяти культурному обміну між Україною та Чехією;
  • удосконалити компетенції студентів у сфері проведення дослідження, у тому числі написання наукової роботи та представлення наукових результатів;
  • щоб зміцнити навички у проведенні польових досліджень, особливий акцент буде приділено спільним методам.

Концепція літньої школи представляє собою інтенсивний курс, орієнтований на актуальні проблеми сільськогосподарського розвитку в сільській місцевості України. Програма літньої школи складається з двох частин:

(i) теоретичні лекції, що забезпечують надійні передумови для

(ii) практичної частини - первинного збору даних (польові дослідження), обробки даних та надання звітності.

План роботи літньої школи передбачає проведення досліджень в рамках вищезгаданої теми шляхом відвідування місцевих господарств, збору даних та їх аналізу змішаними міжнародними групами за підтримки вчителів.

Вартість участі, включаючи кава-паузи та обіди, покривається за рахунок проекту. Робоча мова: англійська (учасник повинен володіти англійською мовою на рівні спілкування). В результаті проведення заходу учасники отримають сертифікати про участь у міжнародній літній школі. Заходом передбачено: роздаткові матеріали, кава-паузи та обіди.

Проект “Посилення спроможності СНАУ та СумДУ у сфері якісної освіти та досліджень” розпочався у травні 2017 року. Проект впроваджується за фінансової підтримки Чеської агенції розвитку. Партнери проекту: Чеський університет природничих наук, Прага (Чехія), Центр вищої освіти (Чехія), Сумський національний аграрний університет та Сумський державний університет. Координатор проекту в Україні - кандидат економічних наук, доцент кафедри міжнародної економіки ННІ БТ «УАБС» СумДУ Замора О.М.

Щоб подати заявку на участь у проекті, заповніть аплікаційну форму та надішліть її на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Сумський державний університет,
вул. Римського-Корсакова,2,
м. Суми, Україна, 40007
 
Доступ до публічної інформації
Центральний корпус, каб. Ц-339
тел.: +38(0542) 687-774
тел.: +38(050) 052-70-10
е-mail: [email protected]