Всеукраїнська студентська олімпіада

Участь у Всеукраїнській студентській олімпіаді по роках

 

Результати участі у ВСО по роках
2005 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016 2017 2018
Кількість олімпіад 67 69 65 63 67 73 72 71 77 65 97 105 117 102
Кількість учасників 167 168 150 159 170 185 188 170 200 126 177 207 248 251
Призових місць, в т.ч. 24 26 26 13 26 31 28 42 31 27 29 41 41 47
перших 4 6 4 1 6 7 6 4 6 8 7 5 5 6
других 5 13 11 4 11 7 8 18 12 9 10 12 9 16
третіх 15 7 11 8 9 17 14 20 13 10 12 24 27 25

 

Шість перших місць:

  1. З навчальної дисципліни «Медична психологія» – Сухарєва Вікторія (керівник Мудренко І.Г.);
  2. Зі спеціальності «Електроніка» – Євдокименко Владислав (керівник Опанасюк А. С.);
  3. З навчальної дисципліни «Соціальна медицина та організація охорони здоров’я» – Кравцова Яна (керівник Сміянова О.І.);
  4. З навчальної дисципліни «Математика» – Дініц Руслан( керівник Коломієць С.В.);
  5. Зі спеціальності «Гідравлічні та пневматичні машини» – Пономаренко Денис (керівник Кулініч С. П.);
  6. З навчальної дисципліни «Фармакологія» – Школа Анастасія (керівники Висоцький І.Ю., Храмова Р.А., Глущенко Н.В.).

Шістнадцять других місць:

  1. Зі спеціальності «Енергетичний менеджмент» – Боряк Віта (керівник Антоненко С.С.);
  2. Зі спеціальності «Веб-технології та веб-дизайн» – Ясінська Тетяна (керівник Федотова Н.А.);
  3. З дисципліни «Державні фінанси» – Гавришенко Оксана (керівники Люта О.В., Дехтяр Н.А.);
  4. З навчальної дисципліни «Патоморфологія» – Ісаєва Наталія (керівники Романюк А.М., Линдін  М.С.);
  5. З навчальної дисципліни «Страхова справа» – Горобець Людмила (керівники Школьник І.О., Журавка О.С.);
  6. Зі спеціальності «Банківська справа» – Кошлата Ірина (керівники Рекуненко І.І., Бєлова І.В.);
  7. З навчальної дисципліни «Гідравліка» – Мазуренко Ірина (керівники Олада М.М., Панченко В.О.);
  8. З навчальної дисципліни «Інвестування» – Новак Ксенія (керівники Захаркіна Л.С., Захаркін О.О., Салтикова Г.В.)
  9. З навчальної дисципліни «Інфекційні хвороби» – Саєнко Олександр (керівники Чемич  М.Д.);
  10. З навчальної дисципліни «Теоретичні основи електротехніки» – Мироненко Артем (керівник Петровський М.В.);
  11. З навчальної дисципліни «Деталі машин та основи конструювання» – Бараненко Андрій (керівник Стрелец В.В.);
  12. Зі спеціальності «Маркетинг» – Росюк Оксана (керівники Ілляшенко С.М., Біловодська О.А.);
  13. Зі спеціальності «Менеджмент ЗЕД» – Якушко Тетяна (керівники Сабадаш В.В., Деревянко Ю.М.);
  14. Зі спеціальності «Управління проектами» – Півень Дарина (керівники Колосок С.І., Євдокимова А.В.);
  15. З навчальної дисципліни «Електротехніка» – Ланчинський Вадим (керівник Кулінченко Г.В.);
  16. З навчальної дисципліни «Фінанси» – Миргородська Вікторія (керівники Захаркіна Л.С., Захаркін О.О., Кобушко І.М.).

Двадцять п’ять третіх місць:

  1. З навчальної дисципліни «Екологічна безпека» – Чубур Вікторія (керівник Трунова І.О.);
  2. З дисципліни «Міжнародне право» – Фурс Станіслав (керівник Завгородня В.М.);
  3. Зі спеціальності «Холодильні машини і установки» – Спориш Олександр (керівник Левченко Д.О.);
  4. З навчальної дисципліни «Математика» – Федорченко Сергій (керівник Маслов О.П.);
  5. З навчальної дисципліни «Математика» – Котилевський Кирило (керівник Жиленко Т.І.);
  6. З дисципліни «Хірургія» – Семенчук Ольга (керівник Кононенко М.Г.);
  7. Зі спеціальності «Журналістика» – Немеш Валентина (керівник Євтушенко О.М.);
  8. З навчальної дисципліни «Гідравліка» – Медвідь Світлана (керівники Олада М.М., Панченко В.О.);
  9. З навчальної дисципліни «Онкологія» – Смородська Ольга (керівник Винниченко І.О.);
  10. З навчальної дисципліни «Аграрний маркетинг» – Вакулішина Ірина (керівник Божкова В.В.);
  11. З дисципліни «Податкова система України» – Абравіт Аліна (керівник Захаркіна Л.С.);
  12. З навчальної дисципліни «Офтальмологія» – Панченко Володимир (керівник Лекішвілі С.Е.);
  13. З навчальної дисципліни «Фізика» – Ільїн Станіслав (керівник Ткач О.П.);
  14. Зі спеціальності «Екологія» – Чубур Вікторія (керівники Аблєєва І.Ю, Яхненко О.М.);
  15. Зі спеціальності «Металорізальні верстати та системи» – Романенко Євгеній (керівники Алєксєєв О.М., Коротун М.М.);
  16. З навчальної дисципліни «Геометричне моделювання на ПЕОМ» – Капанайко Віталій (керівник Павленко І.В.);
  17. Зі спеціальності «Економічна кібернетика» – Клімов Сергій (керівник Кузьменко О.В.);
  18. З навчальної дисципліни «Хімія» – Коломієць Дмитро (керівник Лебедев С.Ю.);
  19. З навчальної дисципліни «Програмування обробки на верстатах з ЧПК» – Калюжний Іван (керівник Криворучко Д.В.);
  20. З навчальної дисципліни «САПР та КМ в машинобудуванні» – Єлісєєва Анна (керівник Кузнєцов Е.Г.);
  21. З дисципліни «Економіка підприємства» – Кучеренко Поліна (керівники Таранюк Л.М., Кубатко О.В.);
  22. Зі спеціальності «Технологія машинобудування» – Сивоконь Максим (керівник Савчук В.І.);
  23. Зі спеціальності «Електротехнічні системи електроспоживання» – Терновський Владислав (керівник Лебедка С.М.);
  24. З навчальної дисципліни «Взаємозамінність, стандартизація та технічні вимірювання» – Пилипів Дмитро (керівники Залога В.О., Денисенко Ю.О.);
  25. З навчальної дисципліни «Статистика» – Ткаченко Олена (керівники Маценко О. М., Миненко С.В.).